تاریخ درج خبر : 1393/05/31
کد خبر : ۳۵۶۳۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

علیبازی: بزرگواری سید‌حسن مدرس کهگیلویه است/ وکیلی: استیضاح‌کنندگان وزیر علوم فردا توسط مردم استیضاح می‌شوند/ پرهیزگاری: استیضاح لکه ننگی را از بدنه علمی کشور زدود

مراسم تجلیل نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در سالن اجتماعات نهاد عمومی کتابخانه های استان برگزار شد.

dsc01438

به گزارش سایت استان، در این نشست تعدادی از خبرنگاران و فعالان مطبوعات دیدگاه و نظرات خود را در زمینه‌های مختلف بیان کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارزشی و اصولگرا است

زریر حجتی عضو خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد و مدیرمسئول هفته‌نامه عصر انتظار، گفت: از آقای بزرگواری که نماینده صریح‌لهجه و صادقی است به دلیل برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران تشکر می‌کنم.

وی حمایت برای تأسیس شعبه دانشکده خبر در استان  و مشخص کردن ردیف اعتباری برای خانه مطبوعات را از جمله خواسته‌های خبرنگاران از نمایندگان استان عنوان کرد و افزود: در روزهای اخیر هجمه‌های شدیدی علیه مدیران ارزشی، انقلابی و اصولگرا در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است.

حجتی در همین ارتباط، اظهار داشت: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دلیل اصولگرا و ارزشی بودن مورد هجمه قرار گرفته است در صورتی که حجم فعالتهای این نهاد کاملاً مشخص و هویدا است.

dsc01409

مدیرمسئول هفته‌نامه عصر انتظار با اشاره به اینکه بنده به عنوان عضوی از خانه و هئیت منصفه مطبوعات شاهد فعالیتهای و پیشرفتهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هستم، گفت: برخی از مشکلات پیش آمده به خصوص در برخی از فعالیتها به دلیل مشکلات اعتباری بوده که مرتبط با همه دستگاههای اجرایی است.

وی با اشاره به هجمه‌ها هدفمند علیه مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تصریح کرد: برخی از مدیران فقط با خدا معامله می‌کنند.

حجتی با اشاره به جمله از شهید آوینی در زمینه حزب‌الهی بودن، گفت: در همین مدت درمورد خانه مطبوعات صحبتهای شده است و برخی از افراد متهم به تشویش اذهان عمومی شده‌اند که در ذهن برخی از خبرنگاران مسائلی را به وجود آورده است و باید به آنها بگویم خانه مطبوعات گذرگان بوده و نه قرارگاه که بخواهند در آن هر کاری کنند.

وی با اشاره به صحبتهای مطرح شده در زمینه پرونده‌سازی برای خبرنگاران، افزود: در حدود 3 پرونده برای برخی از خبرنگاران استان تشکیل شده که خارج از هئیت منصفه مطبوعات بوده و مرتبط با بحث حقوقی و کیفری است و ربطی به خانه مطبوعات ندارد.

حجتی یادآور شد: برخی از صحبتها نیز درمورد اساسنامه خانه مطبوعات است که بنده در شأن خودم نمی‌بینم بیشتر از این پاسخ آنها را بدهم چون همه چیز در قانون مشخص است و انشاءاله.. در دادگاه صالحه برخی از آنها را اثبات می‌کنم.

امنیت شغلی برای بانوان خبرنگار وجود ندارد

سیده زینب حیدری مدیرمسئول سایت ایل بانو نیز به نمایندگی از بانوان خبرنگار در این نشست، گفت: از طرف بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد صحبت می‌کنم و خواستار توجه به حقوق و داشته‌ها آنها هستم.

وی با اشاره به اینکه امنیت شغلی برای بانوان خبرنگاران در استان وجودندارد، افزود: در دستگاهها و نهادهای اجرایی استان برخلاف آقایان خبرنگار به بانوان خبرنگار به عنوان بازاریاب نگاه می‌کنند.

حیدری به دفاع از حقوق زنان و بانوان رسانه‌ای استان پرداخت و اظهار داشت: البته چیزی به عنوان دفاع از حقوق بانوان خبرنگار در رسانه‌های استان وجود ندارد.

مدیرمسئول سایت ایل بانو، تصریح کرد: توانایی‌هایی در بانوان کهگیلویه و بویراحمدی وجود دارد که شاید در آقایان نباشد.

استیضاح‌کنندگان وزیر علوم بدانند خود فردا توسط مردم استیضاح می‌شوند

پویا وکیلی مدیرمسئول و سردبیر سایت خبری خبرنما نیز به نمایندگی از سایتهای خبری، در ابتدا به بیانه نماینده 4 شهرستان استان به مناسبت روز خبرنگار اشاره کرد و گفت: در جایی از این بیانیه به خبرنگاران تأکید‌هایی درمورد پوشش خبری نمایندگان مجلس شده است که به نوعی نگاه وارونه‌ای را نشان می‌دهد.

وی در همین ارتباط، افزود: البته این نقد به خود نمایندگان برمی‌گردد که در روزهای انتخابات شعارهایی را برای رأی‌آوری می‌دهند ولی بعد از انتخاب شدن آنها را عملی نمی‌کنند.

DSC_0417

 

وکیلی با طرح این سئوال که چرا بعد از گذشت یک هفته از روز خبرنگار چنین جلسه‌ای برگزار می‌شود، اظهار داشت: آیا این نشست به استیضاح وزیر علوم ربطی دارد؟

وی تصریح کرد: احترام آقای بزرگواری به دلیل اینکه از سادات هستند و ملبس به لباس روحانیت بر من واجب است، همچنین دارای مواضعی شفاف و صریح در مجلس بوده که قابل تقدیر است اما نقد نیز جای خود را دارد.

مدیرمسئول سایت خبری خبرنما با اشاره به برخی از صحبتهای بزرگواری قبل از استیضاح وزیر علوم مبنی بر رد شدن وی توسط مجلس، گفت: باز با این اظهارنظرها می‌گویند استیضاح آقای فرجی‌دنا سیاسی نبود؟ یا چگونه تیتر روزنامه کیهان مبنی بر اینکه «استیضاح وزیر علوم 150 رأی می‌آورد» را توجیح می‌کنید؟ یا شما از غیب اطلاع دارید؟

وی در همین ارتباط، افزود: همه داده‌ها درمورد استیضاح وزیر دانشمند و توانای دولت تدبیر و امید نشان می‌دهد که این حرکت خارج از مجلس و به صورت سیاسی هدایت شده است.

وکیلی با اشاره به اینکه آقای بزرگواری برای بورسیه‌های تقلبی چه می‌کنید؟ بیان داشت: ستاره‌دار کردن فرزندان این مرز و بوم افتخار نیست. ضمن‌آنکه می‌بنیم چگونه با سیاسی‌کاری و به ناحق دلواپسان، دانایان این مللکت را بدرقه می‌کنند.

وی با اشاره به وظایف نمایندگی بزرگواری در مجلس، گفت: به جای سیاسی‌کاری به دنبال اجرایی کردن پروژه‌ها و طرحهایی چون سیما سپو و پتروشیمی دهدشت، آبرسانی از سدکوثر گچساران برای حوزه انتخابیه،چهاربانده کردن محورهای ارتباطی دهدشت، چرام و باشت، تأسیس شرکت نفت در منطقه بهمئی، کارخانه‌های فولاد و تراکتورسازی در کهگیلویه، تأسیس دانشکده‌های کشاورزی و پرستاری و دهها وعده دیگری که داده‌اید، باشید.

وکیلی با اشاره به اینکه استیضاح وزیر علوم که حق شما است را انجام دادید، اذعان داشت: پس حداقل بگذارید در استان مدیران دولت تدبیر و امید با اختیار خود مسئولان و نیروها را برای دستگاههای اجرایی انتخاب کنند تا عدالت رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: دلواپسان بدانند با استیضاح کسانی چون دکتر فرجی‌دانا نه تنها از محبوبیت نیروهایی چون هاشمی، خاتمی و روحانی کم نمی‌شود بلکه فردا خود آنها توسط مردم استیضاح خواهند شد.

بزرگواری سید‌حسن مدرس کهگیلویه است

ضرغام علیبازی سردبیر سایت خبری عصر دنا که مجری این برنامه بود در واکنش به صحبتهای وکیلی، گفت: بنده نمی‌خواستم موضع‌گیری کنم ولی چون از دیار کهگیلویه هستم و چون دیدم دارد کمی در حق آقای بزرگواری بی‌ادبی می‌شود، جواب می‌دهم.

DSC_0422

وی افزود: من از دیار کهگیلویه‌ هستم و از جایی آمده‌ام که به اندازه کف دستی آسفالت ندیده بود و بعد از آمدن آقای بزرگواری به عنوان نماینده از بن‌بست درآمد.

علیبازی با بیان اینکه حجت‌الاسلام سید‌علی‌محمد بزرگواری هر چه توان داشت برای منطقه کهگیلویه گذاشت، اظهار داشت: اما در این منطقه عمق محرومیت بسیار بالا است.

وی با اشاره به اینکه امروز منطقه کهگیلویه یک سید‌حسن مدرسی به نام بزرگواری در مجلس شورای اسلامی دارد، تصریح کرد: خوشحالم که سید از سلاله پاک علی ابن‌ ابی‌طالب (بزرگواری) در کهگیلویه مشغول خدمتگذاری است.

علیبازی، خطاب به وکیلی خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته از بودجه ماده 180 بیشترین سهم به منطقه کهگیلویه رسیده است. ضمن‌آنکه در جلسه قصد دفاع نداشتم ولی چون دیدم به نوعی فضا دارد به سمت غیر‌عادلانه‌ای می‌رود وظیفه خود دانستم مواردی را عنوان کنم.

علیبازی سردبیر سایت خبری عصردنا  در میان صحبتهای خبرنگاران به عنوان مجری پشت تریبون حاضر می‌شد و نکاتی را می‌گفت که قابل توجه بود. دانشگاه مبدأ همه تحولات است به نقل از امام (ره) نه اینکه مبدأ (مکان)‌فتنه‌گران باشد و به شجاعت آقای ضرابی که خانه مطبوعات را ناکارآمد عنوان کردند، آفرین می‌گویم و انشاء… تیم جدید کارآمد است.

فقط حضور در مراسم‌های فاتحه‌خوانی ملاک خوب بودن نماینده نیست

محمود مؤمن‌نسب مدیرمسئول دو هفته‌نامه ندای ایل نیز گفت: آقای بزرگواری نماینده نصف استان است و به دلیل برگزاری این مراسم تجلیل از وی تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه آقای وکیلی احساس خودش را بیان کرد، افزود: به هر حال ما در نظام جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم و باید تحمل شنیدن صداهای متفاوت را داشته باشیم.

مؤمن‌نسب، اظهار داشت: ما از حرفهای تکراری درمورد خبرنگاران مثل بیمه، مسکن و آگهی و سایر موارد خسته شده‌ایم و از همین جا به شما پیشنهاد می‌دهم که فراکسیون ویژه خبر را در مجلس راه‌اندازی و به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس یک پسوند رسانه‌ای نیز اضافه کنید.

DSC_0427

 

وی با بیان اینکه ما در بسیاری از شاخصهای در استان وضعیت نامطلوب داریم، گفت: نماینده مجلسی که فقط در مراسم‌های فاتحه‌خوانی حضور دارد لزوماً نماینده خوبی نیست.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری استان با اشاره به اینکه در اکثر بازدیدهای آقای بزرگواری، دکتر خادمی در کنار وی قرار دارد، افزود: ما باید در بسیاری از زمینه نخبه‌پروری داشته باشیم.

وی اذعان داشت: استاندار استان 5 نیروی رسانه‌ای و مطبوعاتی را در سمت‌های مختلف مدیریتی به کار گرفته که آخرین آن آقای شریف اسلامی به عنوان کارشناس رسانه است.

مؤمن‌نسب با اشاره به اینکه استاندار استان فردی با ظرفیت و دارای مردانگی، دوستی و رفاقت اصولی است، خطاب به خبرنگاران و بزرگواری، گفت: باید از آقای خادمی حمایت کنیم وقتی می‌بنیم 100 میلیون تومان برای مجمع صنفی خبرنگاران اختصاص می‌دهند.

وی افزود: وقتی نقدی می‌شود فقط درمورد آقای ضرابی، رئیس خانه مطبوعات نیست بلکه بر همه اعضای آن وارد است.

خانه مطبوعات نبود خانه منفعت‌طلبان بود

اسحاق باقرزاده خبرنگار خبرگزاری بسیج نیز با اشاره به صحبتهای وکیلی، گفت: البته شما 9 دی را فراموش کرده‌اید یا آن موقع رفته بودید ساندویچ بخرید.

وی با بیان اینکه من درمورد حرفهای دیگران هیچوقت ناراحت نمی‌شوم بلکه نظرم را درموردشان عوض می‌کنم، افزود: ما خانه مطبوعات نداشتیم بلکه خانه منفعت‌طلبان بود.

باقرزاده، اذعان داشت: منفعت‌طلبان در خانه مطبوعات عملکرد خودشان را نشان دادند و امیدواریم در دوره جدید این خانه به خانه واقعی مطبوعات تبدیل شود.

وی با اشاه به اینکه انسان با حیوان تفاوتهایی دارد که از جمله آن ارزشهای والای انسانی است، گفت: برخی از رفتارهای افراد غیرانسانی است که جای تأمل و تأسف دارد.

 98 درصد نشریات استانی تقریباً غیرفعال هستند

جمشید ضرابی رئیس خانه مطبوعات کهگیلویه و بویر احمد نیز گفت: برخی از مدیران دستگاههای اجرایی استان با فضای رسانه‌ای بیگانه هستند.

وی با اشاره به اینکه در بسیاری از سایتهای خبری و مطبوعات استان هجمه رسانه‌ای نسبت به آقای بزرگواری وجود دارد، افزود: ولی می‌بنیم که وی نشست تجلیل از خبرنگاران برگزار می‌کند که جای تقدیر و تشکر دارد.

DSC_0435

 

ضرابی، اظهار داشت: خبرنگاران اگر فعالیت رسانه‌ای نداشته باشند، مریض و بیمار می‌شوند. در این میان نقدهای هم به مدیران و مسئولان صورت می‌گیرد و البته خود خبرنگاران هم باید ظرفیت نقد را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به 98 درصد از نشریات استانی تقریباً غیرفعال هستند، گفت: عمده خبرنگاران استان جوان بوده و نزدیک به 80 درصد آنها فقط همین شغل را دارند که دولتی نیست.

ضرابی، افزود: فضای رسانه‌ای در استان پویا نیست و در این میان فقط 3 درصد از نشریات فعال است که اگر مسئولان در این زمینه چاره‌اندیشی نکنند، همان آنها هم تعطیل می‌شوند.

مدیرمسئول هفته‌نامه مشتری با اشاره به اینکه کمترین هزینه خبرنگار برای پوشش سوژه خبری نزدیک به 7 هزار تومان است، بیان داشت: اگر هزینه‌های دیگر را در کنار آن قرار دهیم می‌بنیم وضعیت زیاد جالب نیست.

ضرابی، خاطرنشان کرد: من هم به عنوان رئیس خانه مطبوعات قبول داریم عملکرد این خانه راضی‌کننده نیست ولی باز با محدویت‌های اعتباری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگروه ویژه بررسی مشکلات خبرنگاران در استانداری استان با حمایت استاندار تشکیل شد.

استیضاح وزیر علوم لکه ننگی را از بدنه علمی کشور زدود

مسعود پرهیزگاری خبرنگار خبرگزاری دانشجو نیز در این نشست اظهار داشت: شهدای عزیر هسته‌ای و هشت سال دفاع مقدس دلواپسانه برای این انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی با اشاره به اینکه برخی‌ها به جای حضور در جبهه‌ها فرزندان خود را راهی خارج از کشور کردند و منفعت خود را بر منافع نظام و انقلاب ترجیح دادند، گفت: عده‌ای هم که دلواپس انقلاب و نظام بوند جانانه از آن دفاع کردند.

DSC_0440

پرهیزگاری دلواپسی را نماد انقلاب اسلامی دانست و خطاب به بزرگواری افزود: من از منتقدین شما هستم ولی اکنون وظیفه عقلی، شرعی و انقلابی خود می دانم در این جلسه به دلیل برخی مواضع از شما تقدیر کنم.

وی با اشاره به مقابله بزرگواری با جریان فتنه در سال 88 و دفاع از نظام و انقلاب، بیان داشت: آقای بزرگواری شما اهل معامله‌گیری نبودید و با انتقاد از پدرخوانده و جونیورها (هاشمی و پسرش مهدی) به خصوص در حوزه اقتصادی از حق مردم دفاع کردید.

پرهیزگاری با اشاره به واژه «دله‌دزد» که توسط آقای بزرگواری در هنگام رأی اعتماد به کابینه دولت روحانی مورد استفاده قرار گرفت، گفت: این واژه زیبای شما در میان هجمه رسانه‌ای گم شد و پاسخ خوبی به ادبیات فعلی بزدل، ترسو و برو به جهنم است.

وی با اشاره به استیضاح فرجی‌دانا توسط مجلس، افزود: باید از این حرکت مجلس تقدیر کرد که لکه ننگی را از بدنه علمی کشور زدود و به عنوان یک دانشجو و عضو خبرگزاری دانشجو اعلام می‌کنم، امیدوارم که لکه‌های ننگی که در استانهای محروم و انقلابی چون کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه شکل گرفته است هر چه سریعتر پاک شود تا شاهد توهین به اسلام و انقلاب نباشیم.

پرهیزگاری در همین ارتباط، اذعان داشت:‌ مجموعه وزارت علوم برای دفاع از خود بحث 3 هزار بورسیه غیرقانونی را مطرح کرد در صورتی که بعد از 6 ماه مشخص شد که این تعداد در حد 115 نفر است.

وی با اشاره به اینکه برخی‌‌ها با حضور در دولت می‌خواهد ریشه‌های نظام و اصولگرایی را بزنند، یادآورشد:  ما دلواپس بوده و برای این دلواپسی شهید داده‌ایم و دلواپس می‌مانیم و تا وقتی که دشمنان داخلی و خارجی برای ضربه زدن به این مملکت تلاش می‌کنند، دلواپس خواهیم ماند.

عکسها از سایتهای خبری خبرنما و صبح زاگرس

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضایی گفت:

  سلام اقای باقر زاده

 • شهروند چروم گفت:

  آقای علیبازی متاسفم براتون,

 • چرخ ریسک گفت:

  ببین انسانها از کجا میخورند تا بفهمی چگونه می اندیشند. دوستان همه سرشون تو دیگ اصولگرایان هست.

 • مینا گفت:

  آقای پرهیزگاری لطفا نظرتون رو برای خودتون نگه دارید.
  اصلا می دونید وزیر علوم می خواست چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • عبداله گفت:

  اقای علی بازی میفرمودید؛ احمدی نِژاد کمی اب می ریخت ……………. مگر نشنیده ای که ان ممه را للو خورده است؛شما که خوب وبه موقع همه چیز را می د یدید نکند خدای ناکرده هنگ کرده اید؛یا اینکه منافع راتا حد مدرس دهدشت پایین اورده اید؛
  حضرت پرهیزگار اگر راست میگویید؛ برای نابودی کفار ومشکرین با ابوبکر بغدادی بیعت فرمایید؛بی زحمت کاری به جماعت شیعه نداشته باشید.خود صاحب دارد(رهبری معظم انقلاب) حتما از نمد بورسیه کلاهی برای جنابعالی نمانده ویا هم دلواپس دوستان بورسیه ها هستید،نگران نباشید،افغانستان،!!!!نشد داعش ؛ !!!نشدبکو حرام!!!!!اگر باز هم نشد؛عملیات انتحاری،…….خلق خدا به چه روزی افتاده اند….انقدر سردرگم وذوق زده شده اند که در بویراحمد از نماینده دهدشت تجلیل میکنند !!!انگار چهره ماندگار شده است!!!!اگر راست میگویید به دهدشت ببایید ،تا استقبال مردمی را دراین جلسه ببینید!!!!!ان هم بعد از این استیضاح کاملا سیاسی…….

 • سعيدي گفت:

  آقای حجتی ! در اصولگرایی مدیر ارشاد آن هم با قرائتی که شما دارید شکی نیست . در روزخبرنگار که باید می بود و به کاستی ها و هزاران سوال بی پاسخ خبرنگاران در عرصه رسانه ها جواب بدهد که جیم زد ولی حالا لزوما برای این که تریبون را برای فحش دادن امثال پرهیزگاری و حمله بزرگواری به دولت روحانی را فراهم کند تا به ارکان دولت بتازند ودر جامعه نجفی را تحدید کنند و به وزرایش فحاشی کنند مراسم هفته می گیرد. ما هم می گوییم ولی استاندار باور نمی کند/

 • كيايي گفت:

  خوب شد که آین آقای حجتی اشاره فرمودن به اصوگرایی و ارزشی بودن مدیر ارزشی ارشاد آن هم با درکی که ایشان از اصول گرایی و ارزشی بودن دارند. وگر نه وزیر محترم ارشاد و استاندار محترم در این خصوص چیزی نمی دونستند. کاش معیاری که عقل بپذیرد و جامعه و احاد مردم انرا بر اساس معیارهای دینی و اخلاقی و سلوک بزرگان دین به ان عمل می کردند در جامعه سیاست زده ما تعریف می شد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

 • ناشناس گفت:

  آقای علیبازی عزیز احسن بروز حرکت میکنید.

 • دهدشتي گفت:

  این آقای بزرگواری بزرگوار ! مگه شغل و حرفه دیگری نداره که هم تو مراسم خاک سپاری مرحوم «روزخبرنگار» شرکت می کنه و هم تو مراسم هفته اش تو خونه صاحب عزا !

 • همشهری گفت:

  متاسف هستیم برای آقای علیبازی این هم خود ……… دیگر بود.
  چون لکه ننگ استیضاح دانشمند فرزانه ای چون آقای فرجی دانا که در مقابل دزدان علم و فرهنگ و دانش و به یغما بردن دانشگاه مردانه ایستاد ومعامله نکرد از پیشانی نمایندگان امضاء کننده پاک نخواهد شد.

 • دانشجو گفت:

  نکند آقای پرهیزگاری که اینطور از ته دل فحاشی می کند و البته !!!!! از بورسیه های انچنانی وا مانده و ناکام مانده .
  آینه چون نقش تو بنمود راست
  خود شکن آینه شکستن خطاست

 • شاعر گفت:

  آقای حجتی بهتر است همان کار خبری را با قرائتی که از آن داری انجام بدهی و در سایر شاخص های فرهنگی که نه آنرا می شناسی و نه درک روشنی از عملکرد آنها در سطح استان داری نظریه پردازی کنی . اگر ماموریت داشتی روی سیاه کسی را سفید کنی باید گفت اصلا رویگر خوبی نیستی . به قول مولانا

  بوی کبر و بوی حرص و بوی آز
  در سخن گفتن بیاید چون پیاز

 • صاحبي گفت:

  افسوس به حال مدرس و دریغا از صور اسرافیل و شفق سرخ مرحوم یزدی . کیا رفتند و کیا آمدند!!!

 • سليمي گفت:

  در میان بهت و حیرت مراسم هفته روزخبرنگار این بار با حضور صاحب عزا برگزار گردید. در این مراسم مداح قدر قدرت و شیرین زبان با ذکر سجایای مرحوم متوفی از متولی برگزار کننده تعریف و تمجید فراوان کرد.

 • پ... گفت:

  ای هلو ، ای شفتالو ، ای پامادور ، ای دردت به جانم ، قربانت گردم ، تو چقدر شفاف و اصول گرا و ارزشی هستی

 • سپیدار گفت:

  آقای علیبازی…ما هرچه در تاریخ میگردیم هیچ شباهتی بین ایندو نمیبینیم…به روح مرحوم مدرس ….. نکنید.

 • خبرنگار گفت:

  خبرنگاارن شهرستانی سهمی از این تجلیل ندارند؟؟؟ چرا خبرنگاران حوزه های انتخابیه نماینده که شبانه روز در حال انعکاس مشکلات و اطلاعرسانی اخبارند از دیدشان غافل مانده اند ؟

 • ازدهدشت گفت:

  آقای بزرگواری مثل آقای تاجگردون و زارعی از خبرنگاران حوزه انتخابیه خودش تجلیل کنه وقولهای عملی نشده را که به خبرنگاران داده وعملی نشده عملی کنه.

پربازديد