تاریخ درج خبر : 1392/04/15
کد خبر : ۳۵۶۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نحوه تعامل مجلس و دولت روحانی از نگاه زارعی

سایت استان: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از آمادگی کامل مجلس جهت تعامل و همکاری با دولت دکتر روحانی خبر داد.

300

غلام محمد زارعی در گفت و گو با سایت آبشار نیوزدر رابطه با نوع این تعامل افزود: خوشبختانه آنچه در مجلس شورای اسلامی می بینم این است که همه نمایندگان این آمادگی را دارند که با دولت دکتر حسن روحانی به هماهنگی و تعامل کامل برسند ، مطمئنم شکافها و مشکلاتی که با دولت احمدی نژاد وجود داشته است در دولت تدبیر وامید برطرف میشود. این اهتمام جدی نمایندگان مجلس قطعا در رای مثبت بسیار بالایی که به کابینه پیشنهادی دکتر روحانی خواهند داد متجلی خواهد شد. شک نکنید همگام با ملت و موکلین خود با تمام وجود از دولت آینده حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: ارزیابی من از دولت دکتر روحانی این است که این دولت زمینه انسجام بین نیروهای انقلاب را فراهم خواهد نمود، دولت حجه الاسلام دکتر روحانی ترکیبی از توانمندی ، تعقل و اعتدال خواهد بود.وزرای پیشنهادی آقای دکتر روحانی تا جائیکه مطلعم همگی دارای تخصص ، تعهد و عاشق خدمت و البته توانمند هستند ، مطمئن باشید این شاخصها در دولت تدبیر و امید وجود خواهند داشت ومن امیدوارم بزودی فصلی دیگر از کار ،تلاش ، سازندگی ، پویندگی ، بالندگی و افتخار را در کشور شاهد باشیم.

زارعی بیان داشت: در این راستا شورای مرکزی فراکسیون اصول گرایان مجلس نیز در جلساتی که با تیم کارگزار و هماهنگ کننده ی امور دولت آینده داشته اند مبنی را براین قراردادند که با همفکری این عزیزان زمینه را برای رای اعتماد نمایندگان به کابینه پیشنهادی دکتر روحانی را فراهم کنند و البته تیم هماهنگ کننده دکتر روحانی با مجلس نیز کار را با تعامل و پختگی وخیلی خوب شروع کرده اند ، هدف ما کمک به دولت آینده برای کسب رای اعتماد حداکثری است تا وزرای دولت با اعتماد بنفس بسیار بالایی کارشان را شروع کنند.

رابط مجلس و دولت در پایان اظهار داشت: ارنباطات خوبی با دکتر روحانی و همکارانشان داشته ایم و آمادگی ادامه این روابط سازنده را نیز داریم. در حالی که دوستان ما نیز در مجموعه ستاد دکتر روحانی در استان نیز نقش بسیار خوبی را برای ایجاد و توسعه تعامل بین نمایندگان و مجموعه مدیران فعلی تشکیلات دکتر روحانی ایفاءنموده اند. ما در مجلس بدلیل جایگاهی که نمایندگان دارند قطعا این روابط وتعاملات را ادامه خواهیم داد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد