تاریخ درج خبر : 1391/07/05
کد خبر : ۳۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد در رشته شنا ضعیف است

سایت استان: سرپرست فدراسیون شنا گفت: کهگیلویه و بویراحمد به هر دلیل در رشته در شنا ضعیف است.
برانوش نیک‌بین ظهر امروز در جلسه انتخابات رئیس هیت شنای استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با داشتن 15 استخر شنای مجهز گام‌های بزرگی را در راستای ادامه این ورزش به صورت حرفه‌ای برداشته است.

نیک‌بین از وضعیت ورزش شنا در استان کهگیلویه و بویراحمد سخن به میان آورد و گفت: وضعیت کمیته شنا در استان کهگیلویه و بویراحمد ضعیف ارزیابی می‌شود اما خوشبختانه ورزش واترپلو با توجه به اسپانسرهای صورت گرفته توسط شرکت نفت و گاز گچساران قهرمانان بزرگ و آسیایی به نامی را در آغوش خود پرورش داده است.

وی در این جلسه انتخاباتی که با حضور پیشکسوتان شنای کشور و نمایندگان و مربیان این رشته برگزار شد، تصریح کرد: در صورت همکاری اسپانسرها و بخش‌های خصوصی به این هیئت ورزشی می‌توان به بسیاری از مشکلات شنا در کشور خاتمه داد.

نیک‌بین در ادامه وضعیت شنای کشور را بسیار ضعیف دانست و تصریح کرد: قبل و بعد از برگزاری مسابقات المپیک چند هیئت شنای کشور دچار مشکلات بزرگی شدند.

این مسئول با اشاره به اختلافات صورت گرفته در این فدراسیون افزود: کمیته المپیک شنا با توجه به دستور صادر شده موظف است با متولی وزارت ورزش هماهنگی‌های لازم را انجام داده تا مشکلات این فدراسیون به کمترین سطح خود برسد.

سرپرست فدراسیون شنا کشور کمبود سخت‌افزارهای هیئت شنا را از دیگر مشکلات این رشته ورزشی دانست و خاطرنشان کرد: سخت‌افزارهای ورزش شنا که شامل استخر و تجهیزات مربوط به این رشته می‌باشد باید با کیفیت‌تر و بیشتر شوند چرا که با توجه به استعدادهای بالقوه و بالفعلی که در جوانان دیده می‌شود می‌توان کارهای بزرگی را در زمینه قهرمانی انجام داد.

منبع:فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد