تاریخ درج خبر : 1392/04/16
کد خبر : ۳۵۶۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جوابیه استاندار به مطلب سخنی با استاندار

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست با رسانه های استان، متن جوابیه خود به مطلب استاندار / مدیریت پادگانی حق ما نبود” href=”http://k-b.ir/35017″>سخنی با استاندار که در همین پایگاه خبری نیز منتشر شد را قرائت کرد.
متن جوابیه به این شرح است:

سرکار خانم فریبا رحمانپور

سلام علیکم

” با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

در خصوص مطلب درج شده از طرف شما در سایتهای استانی ، تاریخ 12/4/92 ، لازم است نکاتی را جهت اطلاع شما و تنویر افکار عمومی بیان نمایم :

باز هم قضاوت را به اصحاب رسانه مجازی ، نوشتاری و … واگذار می کنم . در طول 10 ماه در استان با شرایط و ویژگی های خاصش بهترین بهره را از رسانه ها و سایت ها برده ام ، بهترین همراهان و همکارانم همین ها بوده اند . هرگز ادعای کار قهرمانی ندارم اما خدا را شاهد می گیرم که در چهار چوب قانون آنچه که در توان داشتم به کار گرفتم ، هرگز منکر ضعف ها نشده و نمی شوم . خدا را شاکرم که در طول این مدت نه خودم و نه سایرین با هیچ رسانه و سایتی برخورد نکردم و نقدها را از هر نوعی که بود پذیرفتیم . تصورم این است که اظهارات شما از روی دلسوزی و علاقه و اطلاعات ناقص است . باز هم تشکر می کنم و علاقه مندم که با حضرتعالی و دلسوزان مشابه از نزدیک دیدار داشته باشم و مثل همیشه به همه سؤالات پاسخ دهم .

سید حسین صابری استاندار کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد