تاریخ درج خبر : 1392/04/16
کد خبر : ۳۵۷۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رشد 31 درصدی مرگ و میر و سوانح ترافیکی در استان

سایت استان: رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 21 مورد فوتی در سه ماهه نخست سال جاری در سطح استان به وقوع پیوست که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 31 درصد افزایش یافته است.
ˈضیا رسولیˈ با اشاره به اعزام 902 ماموریت نیروهای اورژانسی به حوادث ترافیکی شهری و جاده ای در فصل بهار افزود: این ماموریت ها نسبت به مشابه سال گذشته شش ونیم درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در این حوادث 991 مصدوم درمان و یا به بیمارستان انتقال یافته اند اظهار کرد: شاخص مجروحان حوادث ترافیکی سه ماهه نخست سال جاری نیز دو درصد رشد داشته است.

رسولی با اشاره به آغاز فصل تابستان و افزایش مسافرت ها تصریح کرد: برای پیشگیری از تلفات حوادث احتمالی، امدادگران اورژانس 115با همکاری دیگر نهادهای امدادی برنامه امداد تابستانی را تا پایان شهریورادامه می دهند.

وی استقرار تمامی آمبولانس های اورژانس 115 درحاشیه جاده ها از ساعت هشت صبح تا 12 ظهر و 17 تا 21 شب، توزیع پمفلت و بروشورهای بهداشتی در پایگاه های جاده ای و مبادی ورودی و خروجی شهرها را از جمله تلاش های امدادگران اورژانس 115 برای کمک به سلامت مردم اعلام کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد