تاریخ درج خبر : 1392/04/17
کد خبر : ۳۵۷۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از نماینده برتر بیمه کوثر در یاسوج / تصاویر

سایت استان: طی مراسمی و با حضور برخی از مسوولان استانی و شهرستانی از نماینده برتر سال 91 بیمه کوثر استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج تجلیل شد.

هادی صفایی، رییس بیمه کوثر شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: طراحی بیمه نامه فضا پیما و بیماران صعب العلاج از منحصر به فرد ترین بیمه های ارائه شده از سوی بیمه کوثر است.

303

وی با بیان این مطلب که در سال گذشته مجموع حق بیمه تولیدی که این شعبه توانست بدست بیاورد مبلغی یک میلیارد تومان بود، افزود: بیشترین خسارت پرداخت شده از سوی این بیمه در استان در زمینه اتومبیل بوده و چیزی بالغ بر 200 میلیون تومان بوده است.

صفایی بیان کرد: هم اکنون بیمه کوثر با یک شعبه و هفت نماینده در سطح شهرستانهای یاسوج، دهدشت و دوگنبدان به مردم خدمات بیمه ای ارائه می دهد.

رییس بیمه کوثر شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در سال 92 توسعه و گسترش شبکه فروش بیمه کوثر در سایر شهرستانهای استان از مهمترین برنامه های این بیمه است.

صفایی تصریح کرد: بیمه کوثر ارائه دهنده کلیه رشته های بیمه ای از جمله بیمه اتومبیل، شخص ثالث و بدنه، آتش سوزی منازل مسکونی، حوادث انفرادی، بیمه عمر و سرمایه گذاری، باربری و انواع بیمه مسوولیت و مهندسی است.

وی با بیان این مطلب که بیمه کوثر دو شعار اصلی را برای سال 92 در برنامه کاری خود دارد ، ابراز کرد: شعار اول اینست که بیمه در دسترس همه مردم ایران قرار گیرد که در کلیه فروشگاههای اتکاء باجه بیمه کوثر راه اندازی می شود و نمایندگان بیمه کوثر در استان به دستگاه کارت خوان حکمت مجهز خواهند شد و دومین شعار این بیمه تحکیم اقتصاد خانواده ایرانی با بیمه های زندگی یا همان بیمه عمر و سرمایه گذاری است که این بیمه نامه مزایای متنوعی دارد.

رییس بیمه کوثر شعبه استان کهگیلویه و بویراحمد آرامش خاطر و رفاه دوران بازنشستگی، دور اندیشی برای خانواده ها، تأمین کمک هزینه تحصیل، ازدواج و مسکن فرزندان و انعطاف پذیری در پرداخت حق بیمه متناسب با توان مالی را از مزایا و ویژگیهای بیمه عمر و سرمایه گذاری عنوان کرد.

صفایی اضافه کرد: انشاء الله بتوانیم در سالجاری نیز در تحقق دو شعار کلیدی بیمه کوثر گام برداریم.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از سلمان شریفی بعنوان نماینده برتر سال 91 بیمه کوثر در استان کهگیلویه و بویراحمد از شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه تجلیل شد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد