تاریخ درج خبر : 1392/04/17
کد خبر : ۳۵۸۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین یادواره هفت شهید عملیات شمال غرب کشور در یاسوج برگزار شد

سایت استان: به همت سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد دومین یادواره هفت شهید تیپ 48 فتح استان در عملیات شمال غرب کشور در یاسوج برگزار شد.

صبح امروز دوشنبه، 17 تیر ماه دومین سالگرد شهدای مبارزه با گروهک تروریستی پژاک واقع در شمال غرب کشور در یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم، مسوولان استانی و محلی و خانواده هفت شهید مبارزه با گروهک تروریستی پژاک در حسینیه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد.

همچنین در این مراسم که نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و تعداد زیادی از فرماندهان ارشد نظامی و برخی از معاونین استاندار کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند.

به گزارش ایسنا؛ سرتیپ دوم پاسدار شهید «گودرز نجفی»، سرهنگ پاسدار شهید «عبدالمحمد خرم روز» جانشین گردان امام حسین (ع) و سروان پاسدار شهید «حبیب‌الله آرام زاده»، ستوان یکم پاسدار شهید «قاسم قاسمی»، ستوان یکم پاسدار شهید «آیت صدیقی»، ستوان دوم پاسدار شهید « قاسم احمدی» و ستوان دوم پاسدار شهید «محمد سهرابی ثانی» از تیپ 48 فتح سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد مرداد ماه سال 90 در شمال غرب کشور و در درگیری با گروهک تروریستی پژاک در استان کردستان به شهادت رسیدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد