تاریخ درج خبر : 1393/06/02
کد خبر : ۳۵۸۶۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

استیضاح‌کنندگان وزیر علوم نمی‌خواهند روحانی موفق شود

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت تدبیر وامید به نرخ تورم نگاه ویژه ای شده است وبا سیاست های دولت دربخش بودجه در سال 93 وبرنامه ریزی های انجام شده نتیجه خوبی حاصل شد.

به گزارش سایت استان، در نشست خبری که با حضور نماینده مردم های گچساران و باشت برگزار شد، دکتر تاجگردون افزود: این یک نعمت است که نظام مقدس جمهوری اسلامی به ما مسئولان عطا کرده تا با تلاش و خدمت به مردم و کشوربتوانیم برای آبادانی و عمران بیشتر گام برداریم.

تاجگردون

وی اظهار کرد: در دولت تدبیر وامید به نرخ تورم نگاه ویژه ای شده است و با سیاست های دولت دربخش بودجه در سال 93 وبرنامه ریزی های انجام شده نتیجه خوبی حاصل شد.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دولت گذشته شرایط اقتصادی کشور نامطلوب بود به حدی که رشد اقتصادی کشور 6 درصد منفی بود.

تاجگردون عنوان کرد: دولت تدبیر و امید توانست با برنامه ریزی های دقیق و مطلوب و محاسبات کامل از رشد تورم جلوگیری کند وانظباط مالی به بخش اقتصادی بدهد.

وی گفت: در بخش عمرانی دولت تدبیر و امید عملکردی دو برابری داشته است.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پالایشگاه “بید بلند” سهامدار آن به شرکت پتروشیمی خلیج فارس که تنها شرکت دولتی در این بخش می باشد انتقال داده شده و این شرکت پنج و نیم درصد از سهام شرکت پتروشیمی گچساران را نیز در اختیار دارد.

دکتر تاجگردون بیان کرد: در راستای سهام پالایشگاه “بید بلند” توافقاتی بین بانک صادرات با وزیر نفت در حال انجام شدن است.

وی عنوان کرد: استیضاح وزیر علوم یک موضوع سیاسی بوده و اکثریت نمایندگان مجلس به برکناری وزیر علوم رای دادند.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  افزود: در این شرایط استیضاح وزیرعلوم جایز نبود و این کار نشان دهنده این است کسانی که مخالف آقای دکتر روحانی بودند و به آن رای ندادند هنوز هم با رئیس جمهور مخالف هستند و نمی خواهند که دکتر روحانی موفق شود.

تاجگردن اظهار کرد: از عملکرد مدیران فعلی در حوزه فرمانداری، شهرداری، شورای شهر، دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران نفتی رضایت دارم.

منبع: ایسنا

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مردم گفت:

    درود دکتر با سواد و دانشمند و آبروی استان وقوم لر وخطه ی جنوب .

  • نیک ایین دهدشت گفت:

    درود بر تاجگردون خسته نباشید

  • امیر گفت:

    با سلام .خدمت آقای تاجگردون عرض کنم که حدود 3سال دیگه از عمر دولت آقای روحانی مانده اما چنانجه این مطلب حضرتعالی که فرمودید استیضاح کنندگان وزیر علوم نمیخواهند آقای روحانی موفق شود باید عرض کنم که کاملا نا امیدمان کردی چرا که هرچند خیلی خوشبین این نبودیم که از بحران خارج شویم اما این بیانات شما که قطعا با توجه به حضورتان در مجلس سخنی است مستند نشان میدهد که بد بینیمان از خوشبینیمان بچربد و این آب سردیست بر پیکره مردمی که دیگر نای بیدار شدن از خستگی زندگی را ندارند.چرا ؟چون چنانجه حرف شما صحیح باشد اکثریت مجلس طبق آرائه نشان داده که منجر به برکناری وزیر علوم شدند میشوند مخالفان آقای روحانی.خدا رحم کند بر این ملت که فقط وفقط با تکیه بر اعتمادشان مثل شمع میسوزند غافل از آنکه این روشنایی شمع وجودشان فقط روشنایی خانه عده ای محدود غیر از خود را هدیه می بخشند. همین را میدانم اینقدر صبر و تحمل و تکیه بر اعتماد واحساس سرگرممان میکند که تا خبر دار شویم 1قسط معوقمان شده 10قسط آن وقت با فشارهای بانک طلبکار ومراجعه ضامنین بیگناه به در خانه مان یا باید فرار کنیم که دیگه چون همه فرارییم باهم قاطی میشیم که هیشکی هیشکی رو نمیشناسه ,انگار زلزله اومده وزمین رانش کرده یا سکته میکنیم و میمیریم که باز مثل جایی که زلزله 10ریشتری اومده یکی پس از دیگری سکته میکنیم جوری که دیگه گور دسته جمعی مشکلمان را حل خواهد کرد ولی افسوس اینجاست که گورهای دسته جمعیمان را کسانی با بی رحمی با لودر بیل مکانیکی میکنن وخاک رویمان میریزند که غافل از آنکه روشنایی وجودشان را مدیون شمع وجود ماهایی هستند که در خاکسپاریمان رحمی وجود ندارد..حیف اینهمه قدرت مثل عقل,فکر,بیان,هوش,و…غیره که بلااستفاده بماند.مار را اگر زخمی کنی دست از تلاش برای نیش زدن بر نمیدارد.زنبور را اگر چوب توی لانش بکنی همینطور, شتر را اگر کارد بر گردنش زدی ونمرد تاانتقامش را نگیرد ول کن نیست وبقیه موجودات غیر از این انسان که مثل شتر باربری میکند و غافل از آنکه امتیازات هدیه داده شده توسط معبودش اندکی به کارش آید.با عرض پوزش از زیاده رویم وتشکر از شما بزرگواری که وقت برای خواندن این مطلب گذاشتید./

پربازديد