تاریخ درج خبر : 1392/04/18
کد خبر : ۳۵۸۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

افشاگری جنجالی علی دایی علیه کامبوزیا

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی را به بغل پرسپولیس انداخته‌اند تا فقط یک ماه مصاحبه کنند.

علی دایی اظهار داشت: بدون شک با توجه به اینکه پرسپولیس و استقلال متعلق به دولت است ما هم تابع هستیم اما معتقدیم باید وزیر ورزش جدید با افکارش تصمیمات جدید بگیرد.
وی افزود: به نظر شما این عاقلانه است که در عرض یک ماه ما سه مدیر‌عامل ببینیم؟ من و بچه‌هایم چه گناهی کردیم اما متاسفانه همیشه همینطور است.
دایی ادامه داد: من بعضی از آقایان را نمی‌شناسم اما این آقایی که هر دفعه مصاحبه می‌کند دوست داشت با من لابی کند و از طریق دوستان مشترک دو سه بار می‌خواست با ما قرار ملاقات بگذارد که ما هم آن را رد کردیم و به همین دلیل به ایشان فشار آمد. این آقایی که اسم عجیبی دارد را نمی شناسم.
سرمربی قرمز‌پوشان خاطرنشان کرد: برای من جای سوال است که چرا برخی ها هنوز نیامده و چیزی را ندیده مصاحبه می‌کنند. به نظرم برخی‌ها اینها را به بغل پرسپولیس انداخته‌اند و گفتند تا می‌توانید مصاحبه کنید. بگذارید به مصاحبه های خود ادامه دهند اما من سوالم اینجاست ایشان در فدراسیونی که بوده نه نه اسم آن را شنیدم و نه چیز دیگر.
دایی ادامه داد: ایشان می‌گوید 20 سال در فوتبال بوده‌ام که مثل اینکه 20 سال من در زندان بوده‌ام. اصلا راست می‌گوید ایشان 20 سال مدیر بوده‌اند و من در زندان. بگذارید تا یک ماه دیگر هرچه دوست دارند بگویند اما خوشبختانه مهم این است که رویانیان مانده و کار خودش را با قدرت دنبال می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد