تاریخ درج خبر : 1393/06/02
کد خبر : ۳۵۹۳۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

جیره بندی آب آشامیدنی یاسوج و هدر روی آن/ گزارش تصویری

سایت استان: در سالی که به دلیل خشکسالی و یا هر دلیل موجه دیگری آب شهر یاسوج جیره بندی شده است.  مشکلات کم آبی در این شهر و تیتتر های خبری چون ” جیره بندی طایفه ای آب در شهر یاسوج” در رسانه ها و قرار گیری شهر یاسوج در دامنه های پرآب دنا، باز شاهد مشکلاتی در زمینه آب آشامیدنی هستیم که دلیل آن کم توجهی است نه کم آبی. تصمیم گیری و نقش مدیران آبفا و مردم در مدیریت بحران آب بسیار جدی است.

 

IMG_6585

بنا بر گزارشات مردمی در خیابان پاسداران نبش خیابان گلستان ششم شهر یاسوج از ترکیدگی لوله و به هدر رفتن هزاران لیتر آب ، سایت استان اقدام به تهیه گزارش تصویری از این مکان نمود.

بنا بر اظهارات کسبه و همسایگان این مکان،از دو ماه پیش تا کنون گزارشات متعدد مردمی به آبفای شهری یاسوج ارائه شده ولی تا کنون اقدام خاصی در این مدت انجام  نگرفته است.

 

IMG_6575

شکستگی و هدر روی آب علاوه بر حق الناس، مشکلاتی همچون ورود فاضلاب و مواد غیر بهداشتی به آب آشامیدنی خصوصا در زمان باز و بسته نمودن آب جاری در شبکه آب را دارد.

افرادی که در این خیابان سکونت دارند ،با بتن ریزی و گذاشتن لوله، آب های نشت شده و جاری در خیابان را در قالب دو لوله آب جمع آوری کرده اند.

 

IMG_6595

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استانی گفت:

    اینافقط می تونند پول ازمردم بگیرند مخصوصاًمنتظر خرابی کنتور مشترکین هستند تاعلی الحساب غیرقانونی وغیر شرعی بنویسند

پربازديد