تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۰۵۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

اعطای 7500 مورد رمز اینترنتی تامین اجتماعی به کارفرمایان استان

مدیرکل تامین اجتماعی استان اعلام کرد :مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: تا کنون 7500 مورد رمز اینترنتی به منظور ارسال لیست و پرداخت حق بیمه ، به کارفرمایان مشمول قانون تامین اجتماعی در استان اعطا شده است .

گودرز بهادری در بازدید از شعبه تامین اجتماعی پاتاوه گفت: تا پایان سال جاری، حداقل 80 درصد کارفرمایان استان با دریافت رمز اینترنتی ، لیست حق بیمه کارکنان خود را به صورت غیر حضوری به شعب سازمان تامین اجتماعی ارسال خواهند کرد.
وی افزود : الکترونیکی شدن کارها در واحدهای اجرایی سازمان تامین اجتماعی ار اتلاف وقت کارفرمایان و نیروی کار جلوگیری میکند و سرعت پاسخ گویی به آنان را افزایش میدهد و این امر باعث برون سپاری ، در نتیجه، تقویت نظام اقتصادی کشور میشود.
مدیرکل تامین اجتماعی استان اضافه کرد : الکترونیکی شدن کارها هم چنین به دلیل دقت ، سرعت و صحت در انجام امور ، نظام نظارت ، پایش و کنترل سیستم ، و ارزیابی را آسان تر میکند و به اثربخشی و کارآیی خدمات منجر میشود در نتیجه زمان بیشتری را برای محاسبه ، مطالبه ، پی گیری و وصول مطالبات در اختیار واحدهای اجرایی سازمان قرار میدهد ، و از طرف دیگر کارفرمایانی که رمز اینترنتی دریافت نموده اند میتوانند در تمام ساعات شبانه و روز نسبت به ارسال لیست حق بیمه کار کنان وکارگران خود ، بصورت اینترنتی اقدام نمایند لذا لازم است کارفرمایان ، پیمانکاران غیر عمرانی و بیمه شدگان مشاغل آزاد و اختیاری که تاکنون رمز اینترنتی دریافت ننموده اند در اسرع وقت به شعبه ذیربط مراجعه، و رمز اینترنتی ، بگیرند. وی در پایان گفت اکثریت کارفرمایان از فراهم شدن امکان ارسال اینترنتی لیست حق بیمه استقبال کرده اند و این امر تاثیر زیادی در کاهش مراجعات به شعب تامین اجتماعی و در نتیجه تکریم و رضایت مندی کارفرمایان ، پیمانکاران و بیمه شدگان داشته است . و دراین خصوص استان کهگیلویه و بویراحمد صدر نشین کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد