تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۰۵۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

هزینه 120 میلیاردی مستمری بگیران و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی استان

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماهانه بیش از 120 میلیارد ریال بابت تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت ، از طریق سازمان تامین اجتماعی ، دراستان کهگیلویه و بویراحمد برای بیمه شدگان و مستمری بگیران هزینه میشود .

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان، گودرز بهادری این تعهدات را شامل مستمری های بازنشستگی ، ازکارافتادگی و بازماندگان ، مقرری بیمه بیکاری ، کمک هزینه ازدواج ، کمک هزینه وسایل کمک پزشکی ، خدمات درمانی و … بیان کرد .

وی در دیدار مدیران و کارکنان تامین اجتماعی استان با امام جمعه یاسوج افزود: 285 هزار نفر از جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد زیر پوشش خدمات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی هستند و واحدهای بیمه ای از 5شعبه ثابت، در سال جاری به 7شعبه ثابت افزایش یافت یعنی باایجادشعب پاتاوه ولیکک واحدهای تابعه 40درصدافزایش یافت که این خود اقدامی اساسی ،برای دسترسی آسان وکم هزینه برای جامعه هدف این سازمان میباشد.

امام جمعه یاسوج در این دیدار از خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان قدردانی کرد و گفت : دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی نشانگر مدیریت جهادی ، تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان و همکاری صمیمانه بخش های مختلف این سازمان است .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود : مردم ما مردمی کوشا و با استعداد هستند و شایستگی خدمات بیشتری را دارند لذا هر کس در هر مسئولیتی به سهم خود باید در مسیر توسعه و پیشرفت استان و خدمت به این مردم گام بردارد.

دکتر غلامپور ، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ، نیز در این دیدار گزارشی از خدمات درمانی سازمان ارایه کرد و گفت : بخش های آی سی یو و سی سی یو بیمارستان شهدای گمنام تامین اجتماعی یاسوج با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال در حال ساخت و تجهیز است و انشاءاله ظرف یک سال به بهره برداری خواهد رسید .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • عباس گفت:

    سلام به این مردم خوب ، خدمت کردن عبادت است. ادامه دهید خدا قوت

پربازديد