تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۱۶۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه های دومین روز جشنواره استانی تئاتر فجر در یاسوج

رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد برنامه های دومین روز از بیست و ششمین جشنواره استانی تئاتر فجر در استان را تشریح کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رضا گشتاسب گفت: بیست و ششمین جشنواره استانی تئاتر فجر کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی شهر یاسوج برگزار در حال برگزاری است.
وی افزود: سه نفر از داوران مطرح کار داوری هشت اثر رسیده به مرحله استانی این جشنواره را داوری می کنند.
گشتاسب در ادامه ضمن تشریح برنامه های روز دوم این جشنواره استانی، اظهار داشت: نمایش “کسی دست به عصا توی شکمم راه می رود” به نویسندگی صابر محمدی و کارگردانی علی شفیعی ساعت 10 صبح در سالن حسین پناهی از برنامه های روز دوم است.
رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد اجرای نمایش “مرغ تخم خودش را خورد” به نویسندگی اورنگ نارکی و کارگردانی مسلم نارکی ساعت 12 در سالن استاد آبسلان و نمایش “سنگ ها به ستون ایستاده اند”به نویسندگی صابر محمدی و کارگردانی داوود پارسا ساعت 18 عصر در سال حسین پناهی را از دیگر برنامه ها و نمایش های این روز خواند.
گشتاسب عنوان کرد: نمایش “برد امامزاده” به نویسندگی و کارگردانی ایرج کاظمی ساعت 20 در سال استاد آبسالان را از دیگر نمایش های اجرایی در روز دوم جشنواره عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: اجرای این نمایش ها تا روز سه شنبه، چهارم شهریور ماه جاری ادامه دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد