تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۱۶۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین نشست برنامه ریزی هفته گردشگری استان برگزار شد

اولین نشست هماهنگی برگزاری هفته گردشگری با حضور مدیر کل و روسای شهرستان اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد بر گزارشد.

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد در این نشست ضمن گرامی داشت هفته دولت اظهار داشت: به مناسبت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری برنامه‌های متنوعی در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

IMG_0969

محمود باقری تصریح کرد: برنامه‌های هفته گردشگری امسال استان کهگیلویه و بویراحمد هماهنگ با سازمان مرکزی برنامه‌ریزی شده است.

باقری با بیان این‌که هفته گردشگری از پنجم مهرماه جاری آغاز می‌شود، اضافه کرد: حضور کارکنان و سخنرانی کارشناسان گردشگری در روز جهانی جهانگردی در خطبه‌های نماز جمعه شهرهای مختلف استان، استقبال از نخستین زائر و گردشگر ورودی از مبادی زمینی، هوایی استان، غبارروبی گلزار شهداء، بازدید رایگان علاقه‌مندان از مجموعه‌های فرهنگی، تاریخی و موزه‌های استان، دیدار با خانواده شهداء و ایثارگران، دیدار با جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج، ارائه 10 تا 30 درصد تخفیف هتل‌ها و واحدهای اقامتی استان، اجرای تور گردشگری جهت کارکنان، پاکسازی رودخانه‌ها و دریاچه‌های استان و نشست با اصحاب رسانه از برنامه‌های شاخص این هفته در استان است.
وی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی برنامه‌ها از طریق نصب بنر در سطح شهرهای مختلف استان و ارسال پیام کوتاه و شبکه استانی دنا صورت می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد