تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۱۶۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انجام 122 ثبت سفارش در استان کهگیلویه و بویراحمد

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی یکسال گذشته 122 ثبت سفارش در استان صورت گرفته است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه تعداد ثبت سفارشات انجام شده نسبت به مدت مشابه سالهای گذشته رشد خیره کننده ای داشته است افزود: تنها 5 ثبت سفارش در سال 91 و 5 ماهه اول سال 92 انجام گرفته بود.
دیودیده اظهار داشت: از 122 ثبت سفارش انجام شده طی یکسال اخیر افزون بر 100 مورد آن در 5 ماهه نخست سالجاری و با ارزش 79 میلیارد ریالی صورت گرفته است.
وی عمده ثبت سفارشات انجام شده را در زمینه مواد اولیه واحدهای تولیدی، لوازم یدکی خودرو، ماشین آلات خطوط تولید، اجزا و قطعات الکتروموتور، عایق های رطوبتی، مواد ضدعفونی کننده، لوازم و قطعات کمپرسور هوا و … و با وزن افزون بر 115 تن دانست.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: این سفارشات از کشورهای ایتالیا، آلمان، کره جنوبی، فرانسه، ژاپن، امارات، چین و هندوستان صورت گرفته است.
دیودیده با اشاره به انجام سریع فرآیند ثبت سفارش در استان، اذعان داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت سفارشات بازرگانان از تمامی نقاط کشور را در بازه زمانی محدود به انجام خواهد رساند.
وی در پایان افزود: روند صعودی و بسیار مطلوب ثبت سفارشات در استان به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و زمینه های لازم جهت این امر فراهم است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد