تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۱۷۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بوستانی: از کارمندان دانشگاه آزاد یاسوج تجلیل می شود

دکتر فردین بوستانی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به سالروز بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرد: الگوی رفتاری و مدیریتی آن شهدای بزرگ می تواند به عنوان درسی بزرگ مد نظر همه دولتمردان و کارکنان دولت باشد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج افزود: به مناسبت بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر و نیز تجلیل از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برنامه های متنوعی در این رابطه برگزار خواهد شد.
وی عنوان کرد: باتوجه به سیاسیت های اخیر دانشگاه ازاد اسلامی و در راس آن دکتر میرزاده مبنی بر ارزش گذاری و حمایت از کارکنان به خصوص در بحث معیشت ورفاه، اقدامات قابل توجهی انجام گرفته است.
بوستانی از برگزاری مناسبت های فرهنگی به صورت هفتگی و اردوهای خانودادگی کارکنان به عنوان بخشی از برنامه های دانشگاه برای کارکنان یاد کرد و افزود: اردوهای ورزشی و کوهپیمایی نیز از دیگر برنامه هایی است که در دانشگاه به صورت مداوم و هفتگی برگزار می شود،که این مهم باعث ایجاد نشاط در سایر بخش های دانشگاه خواهد شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال کارکنان دانشگاه و بر اساس تفاهم نامه ای که با بانک ملی بسته ایم وام هایی تا سقف 40 میلیون ریال در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.
بوستانی از برگزاری مراسم تجلیل از اساتید و کارکنان بازنشسته دانشگاه در آینده نیز خبر داد و افزود: در این مراسم از امام جمعه یاسوج حجت الاسلام حسینی به عنوان یکی از اساتید بازنشسته دانشگاه نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد