تاریخ درج خبر : 1393/06/03
کد خبر : ۳۶۱۸۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر بومی گاه چنان تخریب می‌شود که دیگر پستی به او نمی‌دهند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هیچ فرد، گروه یا اشخاصی رابطه خاص و ویژه‌ای ندارم و ارتباط بنده با همه بر اساس تعامل، توسعه و وحدت است.

خادمی-22

به گزارش سایت استان، موسی خادمی، با اشاره به برخی انتقادات از وی در خصوص ارتباطش با برخی افراد و گروه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ارتباط بنده بر اساس تعامل، وحدت و صرفاً در جهت توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد است.

مدیریت ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مشورت را برای توسعه استان می‌پذیرم، تاکید کرد: با هیچ کسی ارتباط خاصی و ویژه نداریم و هر ارتباطی است در جهت منافع استان کهگیلویه و بویراحمد است.

خادمی به خودزنی‌ها در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و اظهار داشت: نقد عملکرد مدیران خوب است ولی اینکه آنچنان فرد یا مدیری را مورد تخریب قرار بدهیم که حتی شخصیتش پایمال شود در شأن رسانه‌ها نیست.

وی ادامه داد: بعضی اوقات یک مدیر بومی کهگیلویه و بویراحمد چنان در رسانه‌ها مورد تخریب قرار می‌گیرند که بعد از اتمام دوران مسئولیتش در هیچ جای از کشور دیگر پستی به او نمی‌دهند، ولی مدیران غیربومی با رفتن از این استان در جای دیگر از کشور خوشبختانه پست جدید می‌گیرند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حق گفت:

  جناب آقای خادمی همه مدیران زمان رفتن آقای صابری براین عقیده بودند که ایشان ضعیف و ناتوان بوده اما در حال حاضر هیچ کس هیچ گونه مدیریتی از شما ندیده که شاهد موفقیت شما بوده باشه استاندار بودنتون فقط برا انتصاب فامیلهایتان به پستهای مدیریتی است و فقط در سطح امضا.
  مدیرانی با عملکرد صفر هنوز به دلایل فامیلی هنوز مدیرند حتی با اینکه گرایش سیاسیشان مخالف شماست از طرف شما حمایت میشوند در هیچ دوره ای حق کشی به این اندازه نبوده
  اخرتتان را به فراموشی نسپارید

 • مندنی گفت:

  دکتر جان !!!! سعی کن همه بچه های استان را بچه های استان تلقی کن واز پتانسیلشان استفاده کن ، این منصبها زودگذرند از شهید رجایی بایستی درس گرفت ، افکار انجمادی جاهلان را مورد توجه قرار نده، انشاء ا… همه عاقبت به خیر بشیم. صلوات

 • مردم گفت:

  درو د و هزارن سلام براستاندار علمی ، پر تلاش ، مردمی و اخلاق مدار استان دکتر خادمی ، خدا نگهدارت باشد .

 • امیر گفت:

  سلام خدمت جناب دکتر خادمی استاندار محترم.شما چنانچه جواب قانع کننده ای دارید که سوالات مطرح شده را نوعی تخریب می دانید بفرمائید؛ خدا را شکر مردم ما در لا بلای صداقتشان, درک وشعور فراوانی دیده می شود که انتقاد به وضعیت کاری حضرتعالی ومدیرانتان توسط منتقدان را باور کنند یا جواب قانع کننده شما را.البته اگر قابل بدانید وبخواهید جواب بدهید.در ضمن اگر قبلآ رسانها مثل حالا فعالیت داشتند و عملکرد مدیران را به افکار عمومی معر فی میکردنند مطمعنآ وضع بهتر می شد.یکی از دلایل عدم پیشرفت این استان همین بی اطلاعی مردم از عملکرد مسولان بود,فرقی هم ندارد که مدیران بومی بودند یا غیره بومی, منتها با توجه به تجربیات گذشته میشود به این باور رسید که مدیر غیره بومی بعلت نداشتن رودروایسی عملکرد بهتری دارد.درسته مدیر اگر بومی باشد دلسوز تر به نظر می آید اما متآسفانه فرهنگ اشتباه توقعاتی مانع از عملکرد بهتر ویا مثبت تر در ارائه خدمت می شود.به هر حال ضمن آرزوی موفقیت حضرتعالی ومجموعه مدیران استانی انتظار می رود روابطی اگر هست در چهار چوب قانونی و ضوابط مقدم تر از روابط باشد./ با تشکر

پربازديد