تاریخ درج خبر : 1393/06/04
کد خبر : ۳۶۲۴۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

کناری: ساخت سینمای یاسوج در حد حرف باقی ماند

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد گفت: ساخت سینمای مرکز استان در حد حرف باقی مانده است.

شاهرخ کناری در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان اظهار کرد: در هفته دولت باید خدمات دولت یازدهم به نحو مطلوب و شایسته به عموم انعکاس و گزارش داده شود.docuoment
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه در این هفته که خدمات ارائه شده دولتمردان به جامعه انعکاس داده می‌شود، گفت: امیدواریم بتوان خدمات مطلوب و در خور شأن مردم شهرستان ارائه کنیم.
این مسئول با تاکید بر اینکه بر اساس آخرین آمار ارسالی مسئولان شهرستانی در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، ۲۸ پروژه افتتاحی و دو کلنگ‌زنی با اشتغال‌زایی ۷۷ نفر اجرا می‌شود، گفت: پروژه‌های افتتاحی شهرستانی روز پنج‌شنبه و شنبه نیز افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود نبود سینما در مرکز استان را از مشکلات شهرستان عنوان کرد و گفت: سینما یک ضرورت بوده که باید فکری اساسی برای آن شود.
کناری در ادامه با تاکید بر اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد در کوتاه‌مدت جای خالی نبود سینما را به نوعی پر کرده است، تصریح کرد: بحث سینمای مرکز استان در حد حرف همچنان مانده است.
این مسئول تصریح کرد: ساخت سینمای یاسوج به مناقصه گذاشته شد که با مشخص شدن کارفرما متاسفانه به دلیل اینکه طرح پیمانکار و شهرداری با هم در تناقص بود و هنوز نتیجه خاصی حاصل نشده است.
کناری از مشکلات مهم در حوزه سینما را عدم استقبال مردم از این مکان فرهنگی عنوان کرد و گفت: بنا به گزارشات فرهنگ و ارشاد و شهرداری در هر سانس تنها پنج نفر نیز حضور دارند که این امر نشان از عدم استقبال همشهریان محترم به سینما است.
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه ساخت سینما باید بر اساس اصول و ضوابط و مدنظر قرار دادن تمامی ضوابط باشد، اذعان کرد: انتظار می‌رود هرچه سریعتر ساخت سینما صورت گیرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد