تاریخ درج خبر : 1393/06/04
کد خبر : ۳۶۲۴۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان در هفته دولت

رییس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 32پروژه این دانشگاه با اعتباری افزون بر دو میلیارد و 953 میلیون تومان هفته دولت امسال در مناطق مختلف استان افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد.

رضا چمن افزود: هشت پروژه عمرانی با اعتبار885 میلیون تومان به بهره برداری و عملیات اجرایی 24 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر دو میلیارد و 68میلیون تومان آغاز می شود.chaman

وی بیان کرد: افتتاح سه باب خانه بهداشت در شهرستان بویراحمد با اعتبار 295میلیون تومان، ساختمان زنجیره سرد شهرستان گچساران با اعتبار140 میلیون تومان، مرکز بهداشتی درمانی (ستاد شبکه) و مرکز بهداشتی درمانی چاه تلخ (بازسازی شده) در شهرستان باشت با اعتبار230 میلیون تومان از جمله این طرح ها است.

چمن افتتاح خانه پزشک (دو واحدی) و خانه بهداشت بنه پیر در شهرستان بهمئی با اعتبار 220 میلیون تومان را از دیگر پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت برشمرد.

وی بیان کرد: کلنگ زنی 21 باب خانه بهداشت در شهرستان کهگیلویه با اعتبار یک میلیارد و 678میلیون تومان، احداث ساختمان درمانگاه شهید بشارت و اورژانس بین جاده ای دژ سلیمان شهرستان گچساران با اعتبار290 میلیون تومان و اورژانس بین جاده ای شادگان شهرستان باشت با اعتبار100 میلیون تومان از سایر این پروژه هاست.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    مدیر کل علوم پزشکی در گرامیداشت هفته دولت باید بعنوان مدیر برتر معرفی می شد.

  • حسنی گفت:

    رمز موفقیت ایشون اینه که بی حاشیه و علمی مدیریت می کنن.

  • همشهری گفت:

    آفرین بر مدیر کل پرتلاش و خستگی ناپذیر علوم پزشکی استان که پشت سر هم پروژه ها و برنامه های جدید برای همه مناطق استان دارد.

پربازديد