تاریخ درج خبر : 1393/06/04
کد خبر : ۳۶۳۱۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال بی نظیر از جشنواره شعر آیینی فارسی رضوی

جشنواره” شعر آیینی فارسی رضوی”  با ارسال 148 اثراز شاعران استان با میزبانی اداره ارشاداسلامی شهرستان دنا برگزار می شود.

IMG_0019

 جلیل بهشتی روی سرپرست فرهنگ وارشاد اسلامی دنا با قدردانی از همه هنرمندان گرامی که با ارسال اثار باعث رونق بیش از پیش جشنواره شعر فارسی رضوی شدند، از ارسال 148 اثر از شاعران استان کهگیلویه و بویراحمد به دبیرخانه چهارمین جشنواره استانی “شعر آیینی فارسی رضوی” در شهر سی سخت خبر داد.

سرپرست فرهنگ وارشاد اسلامی دنا با بیان این که این اداره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد جشنواره استانی “شعر آیینی فارسی رضوی” را برگزار می کند، گفت: این جشنواره، چهارمین جشنواره استانی و از سری برنامه های گرامی داشت دهه کرامت (از آفتاب) است که به میزبانی شهر سی سخت برگزار می شود و نسبت به 3 دوره گذشته رشد 300 درصدی ارسال آثار را داشتیم.

وی با اشاره به ارزیابی آثار دریافت شده توسط هیات داوران گفت: 8 اثر به عنوان آثار برتر و برگزیده اختتامیه جشنواره شعر رضوی در شهرستان دنا معرفی می شوند و افراد برگزیده در اختتامیه شهرستانی و استانی جشنواره های رضوی شرکت می کنند.

این مسئول فرهنگی با اشاره به ویژه‌برنامه‌های دهه کرامت در شهرستان دنا گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت، برنامه های متنوع فرهنگی وهنری درسطح شهرستان دنا برگزار می شود .

لازم به ذکر است اختتامیه جشنواره  شهرستانی شعر فارسی رضوی به میزبانی شهرستان دنا ساعت 18 چهارشنبه 5 شهریور93 در سالن سردار شهید گودرزنجفی برگزار می گردد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هم استاني گفت:

  سلام جالبه اظهار نظری که در اون هیچ گونه توهین به شخص نشده تایید نمیشه از طرف سایت استان مدیر محترم سایت سلیقه ای عمل نکنید شاید اقای بهشی ……………. هر کدوم به ضررش هست تایید نمیکنید

 • ناشناس گفت:

  اره جون خودش برنامه ها رو فرد دیگه ای میدهبه اسم بهشتی تموم میشه ناشناس آشناشم ازش قدردانی میکنن

 • رضا شكري گفت:

  کسانی دم از شعر و شاعری و سپاس و تشکر می زنن که هیچ شناختی ار شعر و شاعری ندارن

 • ناصری گفت:

  جای تعجبه معمولا تو جامعه ما رسمه هر کی میخاد از کسی تشکر کنه اسم و فامیل و پسوند و پیشوند و شماره تلفن همچیشو میذاره …جالبه تو کامنتا کسانی از ارشاد دنا تشکر کردن بخاطر این که ریا !!! نشه بصورت خودجوش!!! و ناشناس اسم و فامیلشونو نیاوردن و یا با یه حرف اختصاری …. تشکر کردن …. اگه شیطنتی توش نباشه و سیاست پلشت و پلیدی دست به این کار نزده باشه جای سپاس از این رشد عقلانی جامعه ما داره …انشائ الله که شاهد رشد و بالندگی فکری و فرهنگی دیارمان باشیم….یادم به شعر زیبای صائب تبریزی افتاد.حفظش کنیم جایی شاید تلنگری شد برامون:
  گیرم که خلق جهان را به طریقی فریفتی……با دست انتقام طبیعت چه میکنی…. و مکرو و مکروالله والله خیر الماکرین

 • یاسوج گفت:

  انجمن شعر کهگیلویه. تو خودت هنوز اشکال وزنی توی شعرهاته اگه برادرت هم داور شعر بشه امتیاز بهت نمیده.
  اول برو یه فکری بحال خودت کن.
  جشنواره شعر رضوی ۱۴۰ اثر داشته فقط در قسمت شعر فارسی به برکت نام امام رضا و اعتمادی که شاعران به داوران و برگزار کننده ها داشتند. از بهمئی و سیسخت هم برنده داشت و همچنین از کهگیلویه و گچساران. تو فقط برای خودت ناراحتی. نقش امریکا را داری که گفتند: به امریکا بگویید از ما ناراحت باش و از این عصبانیت بمیر

  • انجمن شعرکهگیلویه درجواب یاسوچی گفت:

   یاسوجی لااقل دروغ نگو!ازانجمن شعرکهگیلویه درروزآخربااصرار(چون ازعواقب آگاه بودند)خانم مسلمی ،معصومی،فروغ کیش ،اسماعیلی ،کشاورز،بوزری شعرفرستادند هیچکدام توبرگزیده ها نیست!!معصومی همین اثرش ازمیان 4000اثر درجشنواره کشوری مقام آورد زدین توسرش .فقط دروغ نگین وصادق باشیدهمه چی زودگذرکارتون نداریم.اگربرادرم امتیاز نمیده چراخودت پیامک داده ای روی گوشی ما که من بالاترین امتیاز86دادم خانم فلانی کم داده!درثانی به دفعات پارسال وسالهای گذشته برگذیده شعررضوی فارسی ومحلی بوده ام! شعرشماکجای این کاره!!مابیست ساله عروض تدریس میکنیم وسماعی به آن مسلطیم وتخصص ماست.شمااختیارات شاعری بلدنیستی تقصیرمنه!حاضرم درحضور اهت فن امتحان پس بدیم مناظره ومباحثه کنیم تاپایه ی جهل برهمگان ثابت شود

 • ناشناس گفت:

  تشکر از مسئولین محترم اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دنا به خاطر برگزاری با کیفیت جشنواره شعر رضوی

 • ا-م گفت:

  سلام بر مدیر محترم اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان دنا ودرود به خاطر اقدامات خوب ایشون در حوزه فرهنگ

 • فرزانه گفت:

  متاسفم از روند بیماری که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است . ببینید رئیس اداره لنده کیست ؟ نمی دانم این گزینشی ها چگونه برخی را راحت فیلتر می کنند

 • احمد گفت:

  درجواب انجمن شعر کهگیلویه بگم خدایی کامل در جریان هستم یکی از داواران رو میشناسم ایشون دارای مدرک دکترای ادبیات از یکی دانشگاههای مطرح تهران هستند ودر حوزه ادبیات یکی از اعاظم وبزرگان هستند انصافا

 • ناشناس گفت:

  درود بر برادر بهشتی روی /موفق وموید باشید ان شا ءالله

 • انجمن شعرکهگیلویه گفت:

  به زوروالتماس ازشاعران کهگیلویه توروز آخرشعرگرفتید باز هم حقشان را باندانم کاری خوردید! این داوران باکدام سواد وسابقه شعری بایدهرسال داوراین جشنواره باشند.قحط الرجال است.تاکی رفیق بازی!داوری من درآوردی!رییس شعراستان من درآوردی!یوسف عزیزرفت ای برادران رحمی کزغمش عجب بینم حال پیر مغانی.

 • ناشناس گفت:

  سلام بر جناب بهشتی روی عزیز وتشکر به خاطر همه تلاشها وکوششهایتان در اداره ارشاد دنا.انصافا در مدت نسبتا کم مسئولیتتان عملکرد بسیار خوبی داشته اید .

پربازديد