تاریخ درج خبر : 1392/04/20
کد خبر : ۳۶۴۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

چگونگی جذب و استخدام امدادگران در هلال احمر

سایت استان: رئیس جمعیت هلال احمر استان در نشست خبری روز چهارشنبه در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان مبنی بر چگونگی جذب و استخدام امدادگران گفت: هرگونه بکار گیری نیرو از طریق آزمون می باشد و امدادگران نیز در اولویت استخدام می باشند.

IMG_3937

مثنوی ادامه داد: از زمانی که مسئولیت را به عهده گرفته ام دو آزمون برگزار شده که در این آزمونها امدادگرانی که دوره های تخصصی و تکمیلی را گذرانده اند افرادی برگزیده شده اند. در هر آزمونی برخی دارای اولویت می باشند و به نظرم این یک امر پذیرفته شده است که کسانی که بهترین سالهای عمر خود را به عنوان داوطلب با این جمعیت سپری کرده، ذی حق باشد و در آزمونها دارای اولویت باشد.
مثنوی در پاسخ به سوالی در خصوص بیمه امدادگران افزود: چون روال کار امدادگران به گونه ای است که در ماه هفت یا هشت روز در اختیار هلال احمر می باشند، به ازای تعداد روزهایی که فعالیت می کنند برای آنها بیمه در نظر گرفته می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر استان در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان در خصوص کاهش عیدی پرداختی به امدادگران نسبت به سال گذشته چنین گفت: اعتبار پرداخت عیدی و بخشنامه سقف پرداخت عیدی از مرکز اعلام می شود و استان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد. ابتدا بخشنامه ای در خصوص سقف پراخت عیدی اعلام شد ولی چون درآمدهای جمعیت هلال احمر به تجهیز انبارها اختصاص داده شد، سقف مشخص شده با توجه به درآمدزایی جمعیت بود، محقق نشد و در بخشنامه دوم که از تهران ارسال شد سقف پرداخت عیدی مجدداً بررسی و اعلام شد که کاهش محسوسی داشت.
مثنوی در پایان اظهار داشت: هرگاه اعتباری تخصیص داده می شود دو اولویت مد نظر ما می باشد اول اینکه حقوق پرسنل پرداخت گردد و دوم، پرداخت حق الزحمه داوطلبان و امداگران می باشد تا این عزیزان با فراغ بال با جمعیت هلال احمر همکاری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد