تاریخ درج خبر : 1391/07/07
کد خبر : ۳۶۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

فرزند دبیر جشنوراه نیز جزء برگزیدگان است

پس از اتمام جشنواره رضوی در یاسوج، جشنواره پیامک ادبی در خصوص این امام بزرگوار نیز از جمله این برنامه ها بود. بنا به گفته دبیر اجرایی جشنواره بیش از 350 اثر به دبیرخانه ارسال شد و در نهایت در مراسم اختتامیه هفت نفر موفق به کسب عناوین برتر شدند.

زهرا نجف پور دبیر اجرایی جشنواره پیامک ادبی رضوی در دومین ماهنامه داخلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد که در مردادماه سال جاری منتشر شد از استقبال خوب مردم از جشنواره پیامک رضوی خبر داده بود. اما نکته قابل توجه و البته تامل برانگیز اسامی برگزیده شدگان این جشنواره بود که اکنون به این موضوع اشاره‌ای مختصر می کنیم.

در خبر ارسالی از سوی روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد که در نشریات محلی هم به چاپ رسید، اسامی هفت برگزیده این جشنواره در بخش پیامک در زیر آمده که در لیست پایانی این متن نام فرزند دبیر اجرایی این جشنواره به چشم می خورد.

سید ایلیا فروزنده که در جمع هفت برگزیده پایانی پیامک رضوی حضور دارد فرزند دبیر اجرایی این جشنواره و مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد (خانم نجف پور) است که با داشتن کمتر از 6 سال سن به عنوان کم سن و سال ترین برگزیده این جشنواره انتخاب شد.

حال جای این سوال مطرح است که باتوجه به توانمندی و ظرفیت بسیار بالای داوران استانی بنا به گفته دبیر اجرایی این جشنواره، چطور ممکن است از میان 350 پیامک ارسالی به دبیرخانه این جشنواره، یک کودک و آن هم اتفاقا و به طور تصادفی فرزند دبیر اجرایی جزو برگزیده شوندگان باشد؟ و 350 نفری که به دبیرخانه این جشنواره پیامک ارسال کرده‌اند همه در رتبه‌های پایین‌تری از این کودک خردسال قرار گرفته‌اند.

ملاک و معیارهای ارزیابی این داوران توانمند از آثار ارسالی چه بوده؟ آیا آقای کمالوندی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان می‌تواند پاسخگوی این موضوع باشد که حق آن 350 نفر چه می شود و چرا علاوه بر این کودک خردسال نام های آشنایی در این لیست پایانی به چشم می خورد؟

آیا این امکان وجود دارد که هفت پیامک برگزیده را برای مخاطبین بر روی خروجی سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بگذارید؟ و به عنوان آخرین سوال: آقای استاندار ؛ شما اینجا معلم همه‌ی ما هستید، پس خط کشت را بر دستانی بزن که به ناحق عدالت را زیر پا می گذارند.

برگزیدگان پیامک ادبی رضوی

دبیر اجرایی جشنواره پیامک ادبی رضوی زهرا نجف پور با بیان اینکه از بین پیامک های رسیده به اولین جشنواره پیامک ادبی رضوی تعداد 7 پیامک برتر توسط هیئت ارزیابی استان انتخاب شدند، بیان داشت: با توجه به توانمندی و ظرفیت بسیار بالای داوران استانی آقایان مسعود رضایی، سید غفار موسوی و عنایت عباسی کار داوری اولین جشنواره پیامک ادبی رضوی را در استان به عهده داشتند.

نجف پور، مهرآفرین خسروی زاده، رویا افروغی، سید ابوالفضل سیروس، عالمه مبیینی، نرگس دوست، سید ایلیا فروزنده و فاطمه وزیری را از برگزیدگان این جشنواره عنوان کرد و افزود: آثار بررسی شده به دبیرخانه مرکزی این جشنواره در مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت ارشاد ارسال و یک پیامک برگزیده استان نیز توسط دبیرخانه مرکزی تجلیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: پیامک های برگزیده استان در کتابی شامل مجموعه آثار برگزیده 4 کنگره ادبی شعر آیینی محلی ،شعر آیینی فارسی ،داستان 55 کلمه‌ای و پیامک ادبی رضوی است به چاپ خواهد رسید.

مهران میرزایی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد