تاریخ درج خبر : 1392/04/22
کد خبر : ۳۶۹۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

4 کشته در تصادف جاده یاسوج – بابامیدان

سایت استان: مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهکیلویه و بویراحمد اعلام کرد در محور یاسوج – بابامیدان بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید چهار نفر از سرنشینان آن کشته و یک نفر مجروح شد.

مسوول روابط عمومی این مدیریت روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا کشته شدگان این حادثه را شامل یک مرد، دو زن و یک دختر بچه اعلام کرد.

محمدرضا قنبری افزود: تنها مجروح این حادثه نیز دختری ۹ ساله است که پس از اقدامات اولیه پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافت.
وی گفت: وضعیت این مصدم وخیم گزارش شده است.

او با بیان اینکه اطراف جاده محل وقوع حادثه در دست ساخت و تعمیر بوده است افزود: علت حادثه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در حال بررسی می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    خدا به داد مردم این استان برسه که مدیر کلی همچون ب…….. دارند.تا همه مردم نابود نکنه ول بکن نیست که نیست . البته اول باید بجان د……… نفرین کرد بعد بیدارپور . چون نهالی که حاجی کاشته.

  • شهروند گفت:

    سلام به تمامی اهل شعور.همیشه تو شهر یاسوج باید اتفاقی بیفته که منجر به مرگ بشه تا مسولین اگه خدا کمک کنه از پشت صندلیهاشون بلند شن و چاره ای بیندیشن . خدا به داد مردم بیچاره برسه که از همچین مسئولانی حمایت وکار میخوان .من االه توفیق

پربازديد