تاریخ درج خبر : 1391/07/07
کد خبر : ۳۶۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

برای موفقیت تیم شهرداری حقوق کارکنان خود را دیر پرداخت می‌کنیم

سایت استان: شهردار یاسوج و مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: مردم و جوانان استان از ما توقع موفقیت در لیگ دسته اول فوتبال کشور را دارند که برای موفقیت این تیم دست به هر کاری می‌زنیم.
قباد نگین‌تاجی پس از تساوی دو بر دو تیم فوتبال شهرداری یاسوج در مقابل حریف شیرازی خود برق در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان اظهار کرد: از نتیجه این بازی راضی نیستم و به صورت تلفنی و بلافاصله پس از این مسابقه مراتب نارضایتی خود را به گوش کادر فنی تیم رساندم.

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج ادامه داد: برق نخستین بازی خود را در لیگ انجام می‌داد و توقع ما این بود که این تیم را شکست می‌دادیم.

نگین‌تاجی به شاکله این تیم در سال‌جاری و سطح انتظارات باشگاه و خودش از این تیم سخن به میان آورد و گفت: در سال گذشته تعدادی بازیکن خوب داشتیم که با آن‌ها به توافق نرسیدیم چرا که در این تیم بازیکن همدل و متحد می‌خواهیم و بازیکنی که به دنبال پول است در تیم‌هایی چون شهرداری یاسوج که بنیه مالی قوی ندارند جایگاهی ندارند.

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج عنوان کرد: بازیکنانی مثل حسن فرجی‌ها نمی‌توانند مشکلات تیم ما را برطرف کنند بنابراین تصمیم گرفتیم از بازیکنانی استفاده کنیم که پایبند به برخی اصول باشند.

نگین‌تاجی با بیان اینکه بازیکنان امسال تیم ما ممکن است نام و نشان‌دار باشند ولی بازیکنان خوب و لایقی هستند، تصریح کرد: همه امسال پیمان بسته‌ایم که با این توانایی خود که شاید بسیار پایین‌تر از تیم‌های دیگر لیگ باشد برای مردم شهر و استانمان افتخار کسب کنیم.

وی هرگونه کم‌کاری در این تیم را از جانب بازیکنان غیر قابل پذیرش دانست و گفت: هر بازیکنی که در زمین کم‌کاری کند را جریمه می‌کنیم همان‌گونه که در بازی با ایران‌جوان بوشهر چنین شد و بازیکنان کم‌کار را جریمه کردیم.

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج به هدف‌گذاری مجموعه تیم برای موفقیت‌ در فصل جاری اشاره کرد و گفت: طبق قراردادی که بسته‌ایم اگر تیم به لیگ برتر صعود کرد پاداش ویژه‌ای به مجموعه داده خواهد شد.

وی افزود: در صورتی که تیم جزو چهار تیم اول نشود نزدیک به 35 درصد مبلغ قرارداد هر بازیکن و کادر فنی کسر خواهد شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمود مهدیزاده گفت:

    با سلام آیا شما راهی برای در آمدزایی ایجاد کرده اید ؟آن راهها چه هستن؟

پربازديد