تاریخ درج خبر : 1392/04/22
کد خبر : ۳۶۹۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اظهارات عضو ارشد جبهه‌ی پایداری علیه روحانی

سایت استان: در حالیکه 20 روز دیگر قرار است روحانی جایگزین احمدی نژاد شود، عضو جبهه‌ی پایداری (حامیان سابق احمدی نژاد که در انتخابات اخیر از سعید جلیلی اعلام حمایت کرده بودند) می‌گوید: روحانی از نظر گذشته خود کوتاه آمده و تنزل کرده است!

502
این عضو جبهه‌ی پایداری با اشاره به دیدار هر یک از کاندیداهایی که رأی نیاورده بودند با مقام معظم رهبری اظهار داشت: در دیدار آقای جلیلی مطرح با مقام معظم رهبری، وی از رهبری سؤال می‌کنند که آیا از جانب من و ستادهایم به نظام آسیبی وارد شده که نیاز به تذکر و جبران باشد که رهبری در پاسخ فرمودند: خیر بنده از برنامه‌های شما گله‌ای نداشته و کاملاً راضی هستم.

حجت الاسلام جلالی ادامه داد: در آن جلسه رهبر انقلاب به آقای جلیلی گفته بود: من به شما می‌گویم این ۴ میلیون نفری که به شما رأی دادند آدم‌هایی خودجوشی هستند که دغدغه‌ی دینی دارند و رابطه‌ی خودتان را با این افراد حفظ کن و برای این‌ها برنامه‌ای داشته باشید، که پیرو این فرمایشات آقای جلیلی خدمت آیت الله مصباح رسیدند و برای ادامه‌ی گفتمان جلساتی برگزار کردند.

وی با اشاره به این که بعضی از اساتید و دانشجویان اصلاح‌طلب دانشگاه‌ها با تهیه و امضاء طومار از آقای روحانی خواستند یک وزیر اصلاح‌طلب در رأس وزارت‌خانه‌ی علوم قرار بدهد، خاطر نشان شد: نقشه‌ی آن‌ها این است که بعد از بازگشایی مجدد دانشگاه‌ها برای آزادی سران فتنه دانشجویان را به کف خیابان بکشند و این خطری است که دانشگاه را تهدید می‌کند.

عضو مؤسسه‌ی آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان این که آقای روحانی قبلاً گفته بود من رئیس‌جمهور همه‌ی کشور هستم، ابراز داشت: ولی ایشان در سخنرانیشان در همایش افق رسانه، از نظر گذشته‌ی خود کوتاه آمده و تنزل کرده و گفتند که من رئیس‌جمهور اکثریت جامعه می‌باشم و بحث نه چپ راست را مطرح کردند که نشان می‌دهد محور ایشان کارگزاران می‌باشند و در آن جلسه ایشان بحثی از ولایت فقیه را مطرح نکردند. حجت الاسلام جلالی با اشاره به این که در گذشته بعضی از بزرگان خطر کارگزارن را بیشتر از مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی برای کشور می‌دانستند ادامه داد: کارگزاران دارای یک تفکر تکنوکرات غربی می‌باشند.

وی در پایان با بیان این که آقای روحانی در یک تعارضی قرار گرفته است که چه جوری همه‌ی جناح‌ها را با خود جمع کند و فراجناحی با شایسته‌سالاری چطور جمع می‌شود گفت: از ملاقات آقای هاشمی با ایشان و سخنانشان، به نظر می‌رسد که آقای هاشمی می‌خواهد یک سلطه‌ای بر آقای روحانی داشته باشد گرچه آقای روحانی مایل نیست که علنی بشود که ایشان آدم آقای هاشمی هستند و این تعارض منحصر به آقای هاشمی نیست که موارد دیگری بوده است که ایشان عصبانی شده‌اند و باعث لغو بعضی از برنامه‌های ایشان شده است.

عکسی از میزان استقبال از روانبخش در همایش حامیان جلیلی در یاسوج:

503

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رفیق گفت:

    سلام خوبی قبلنا “دیارم دهدشت” را لینک کرده بودید
    چطور حذفش کردین؟؟؟؟؟؟؟

پربازديد