تاریخ درج خبر : 1393/06/08
کد خبر : ۳۶۹۶۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح طلبم اما سیاسی کار نیستم

رئیس جدید آموزشکده فنی و حرفه ای دختران استان گفت: من اصلاح طلب هستم اما در محیط کار سیاسی کاری نمیکنم و هرگز گرایش سیاسی را در کار تخصصی دخالت نمی دهم.
به گزارش سایت استان، فرزانه آرامش درابتدای سخنان خود با گرامی داشت هفته دولت و تبریک تولد حضرت معصومه و روز دختر خاطرنشان کرد: رجایی و باهنر آیینه تمام نمای مدیریت اسلامی و فرهنگ انقلابی بودند.

IMG_0264
آرامش افزود: افتخار می کنم که متعلق به ملتی هستم که هزار سال پیش ذکریای رازی را به جهان تقدیم کرد و امروز مریم میرزاخانی را.
رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران به گرایش سیاسی خود اشاره کرد و اذعان داشت: اصلاح طلب بودن بنده در حوزه مدیریتم به طور بالقوه خطری برای کسی نخواهد داشت.
وی سیاسیت بازی را آفت محیط علمی خواند و اظهار کرد: اگر محیط علمی گرفتار رفتار و بازیهای سیاسی و تسویه حسابهای شخصی شود به هیچ عنوان نمی تواند پاسخگوی نیازهای علمی و آموزشی باشد.
مدیر جدید این مرکز علمی و آموزشی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه ها و اولویت های کاری خود اشاره کرد و گفت: ساماندهی خوابگاهها و سلف سرویس از مسایل مهم است که باید به صورت فوری مشکلات آنها حل شود.

وی توسعه سیستم های ارتباطی و اینترنتی، استفاده از نیروهای توانا به عنوان مربی براساس استانداردهای آموزشی و استفاده از خرد جمعی را از دیگر برنامه های کاری خود عنوان کرد.
وی در پایان گفت: آنچه از دانش و تجربه در توان دارم را با همدلی و همفکری با نیروهای این مجموعه در جهت پیشبرد اهداف آموزشکده به کار خواهم گرفت.

توسعه آموزشکده نیازمند همکاری مسولان استان است

مشاور رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در این مراسم گفت: ضرورت توسعه در آموزشکده های دختران به شدت احساس می شود.

IMG_0246
دکتر افشین مهر افزود: نگاه ریاست عالی دانشگاه نیز خمایت از این آموزشکده ها در استانها است و این مهم نیازمند حمایت مسئولان استانی است.
وی ادامه داد: همراهی نیروها و مجموعه مدیران ارشد استان با خانم آرامش نوید روزهای خوبی برای این آموزشکده است.
وی با توصیه به رئیس جدید، فرصت به وجود آمده را آزمونی برای خدمتگزاری عنوان کرد و بیان داشت: با همدلی و وفاق در زمینه های مختلف بین کارکنان و دانشحویان می توان کارها را به پیش برد.

فنی و حرفه ای نیروهای کارآمد به جامعه تحویل می دهد

معاون استاندار در این مراسم گفت: با تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 90 نیروهای کارآمد از طریق این دانشگاه به جامعه تحویل داده شد.
مجید محنایی افزود: با توجه به نیاز جامعه، ارتباط ضعیفی که بین صنعت و دانشگاه وجود داشت این خلا را دانشگاه فنی و حرفه ای تا حدودی پر کرد و اکنون پذیرش در دانشگاهها بر اساس نیاز روز جامعه صورت می گیرد.

IMG_0227
وی تعامل مدیران استان با مردم را مثبت ارزیابی کرد وادامه داد: در یکسال گذشته آرامش اقتصادی به جامعه بازگشت و شیب افزایش قیمتها نیز کاهش یافت.
وی شعار هفته دولت را آرامش و امید عنوان کرد و بیان داشت: نرخ رشد اقتصادی که منفی 6 بود هم اکنون به منفی 1 رسیده و در بعد بین المللی نیز سازمانها تحریم ها شکسته است.
وی در پایان از حضور فعالان سیاسی ستاد روحانی در این جلسه تشکر کرد.
در پایان این مراسم خانم فرزانه آرامش به عنوان رئیس جدید آموزشکده فنی و حرفه ای دختران معرفی و از زحمات خانم الهی مقدم تقدیر شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همکارن گفت:

  با سلام خدمت دست اند در کاران سایت استان ک ب
  همکار محترم سرکار خانم مهوش الهی زاده ما جمعی از همکاران آموزشکده فنی دختران یاسوج از زحمات بی شائبه ،جدیت تلاش شبانه روزی جنابعالی جهت رفاه حال دانشجویاو همکاران در دوران معاونت وسرپرستی نهایت تشکر وقدردانی را داریم امیدواریم که همواره در هر سمتی با هر ابلاغی مثل گذشته نهایت تلاش را د ر راستای و اهداف خدمت به نظام جمهوری اسلامی ومردم قدر شناس داشته باشید.آروزی توفیقات روز افزون را از خداوند منان خواهان و خواستاریم

 • گچسارانی گفت:

  باسلام

  سرکارخانم ارامش درپاسخ به گفته های شما اگر سیاسی نیستید چرا درسال های قبل مدیرنشدید پس گروه اصلاح طلب شمارا بکارگرفتند واین ادعای واهی است

  دوم اینکه گفتید کارتخصصی اصلا رشته تحصیلی شما که ادبیات هستش چه ربطی به کارهای فنی داره خیلی زشته مردم روچی فرض کردین…………………

 • ناشناس گفت:

  تبریک مجدد به سرکار بانوارامش و همچنین پاسخ به گزارش دروغ سایت …… چندجمله ای رابه عرض خوانندکان محترم می رسانم. ذکر کرده بودند خانم رفسنجانی با خانزاده ها جلسه داشت که هیچ کدام از خان زاده ها حضور نداشتنداگر بوده نام ببریدضمناایشان محرمانه نیامده بودند درروزروشن وارد استان شدند وصبح روز بعد مرکز استان راترک نمودند.ویاسخرانی خانم ارامش را به گلی عوض نمو ده من درجلسه حضور داشتم وی تولد حضرت معصومه راتبریک کفتند.ودرقسمت دیگری تعریف وتمجید از شهیدان رجایی وباهنر نمود.وهمچنین کفت من متعلق به کشوری هستم که هزار سال پیش دانشمندی مثل زکریای رازی رابه جهان تقدیم نمود.ودر قسمت دیگری از سخنانش کفت من اصلاح طلبم وبرای کسی خطری ندارم ودرکارم سیاسی بازی نمی کنم ولی برای پیشرفت کارم ازنیروهای توانمند بهره می برم.ولی دقیقا سخنان وی را سایت محترم برعکس نموده اند .امیدوارم که سردبیرهای محترم قبل از انتشار خبر مروری داشته باشند

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد