تاریخ درج خبر : 1393/06/08
کد خبر : ۳۶۹۸۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

باید حضورتان مستمر و موثر باشد

نماینده مردم گچساران و باشت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گچساران با اشاره به مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش برای رفع تنگناهای استان ما فقط و فقط با ایجاد همگرایی و وحدت میسر می شود.

تاجگردون در ادامه با تذکر به مسولین استانی تاکید کرد : مثلا می گویند تاجگردون نماینده گچساران است و خودش هم به فکر گچساران است.

وی افزود این فکر اشتباه است و من از همین جا و از پشت همین تریبون خواهم گفت تا مسئولین هم بشنوند وهم بخوانند که این اشتباه است که بگویید تاجگردون خودش نماینده گچساران است و خودش هم برای گچساران تلاشش را خواهد کرد.

tajgardoun2-1

این یک ایراد جدی و استراتژیک است و من بر خود وظیفه می دانم به مسئولین استان تذکر بدهم که به همین اندازه که ما اعتبار و جایگاه و حضور داریم ، مسئولین هم باید حضور مستمر و موثر داشته باشند، نه حضوری که فقط به واسطه هفته دولت باشد.

تاجگردون خاطرنشان کرد: حضور موثر آن است که هرجا که خرابی و مشکلی پیش می آید قبل از اینکه نماینده بخواهد متوجه شود و امام جمعه تذکر دهد باید مسئولین در شهرستانها باشند و من به عنوان نماینده مردم بر خود وظیفه می دانم این تذکر را بدهم تا انشاالله اصلاح بشود.

تاجگردون در ادامه با انتقاد از برخی از مدیران شهرستانی و استانی گفت : چرا باید من حرفی را بزنم که به رسانه ها کشیده شود و بعد از حرف ما این اتفاق صورت بگیرد.

من به عنوان نماینده مردم از مدیرانی که باعث شده اند مراجعه کنندگان آن اداره کمتر به من مراجعه کنند تقدیر و تشکر می کنم و این به آن معنی است که مدیر آن اداره مشکلات مردم را حل کرده است.

تاج گردون تاکید کرد: من به عنوان نماینده دوست ندارم مردم از من برای ادارات نامه و یادداشت بگیرند تا کارشان انجام شود.

من بدم می آید که رئیس اداره ای به مردم بگوید باید از تاجگردون نامه بیاوری تا مشکلت حل شود.

وی ادامه داد: من خیانت می دانم که رئیس اداره ای کار مردم را انجام ندهد و نتیجه آن این باشد که به مردم بگویند باید از امام جمعه و نماینده نامه بیاورد تا کارش انجام شود و از پشت این تریبون میگویم این پول و این حقوق شما حرام است که اگر چنین اتفاقی بیافتد و همواره به مسئولین تذکر داده ام که تا آنجا که می توانید کار مردم را خودتان انجام دهید واین یک تذکر جدی است که هم در استان و هم در شهرستان باید به آن توجه شود.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت : من دست تمام کسانی را که به عنوان نماینده قبل از من به مردم خدمت کرده اند را می بوسم و افتخار میکنم ادامه دهنده راه آنان هستم.

تاجگردون با بیان اینکه از همان روز اول گفته ام که دوست ندارم که به قول معروف نماینده آخر صف باشم خاطرنشان کرد: از همان روز اول وکالتم هم گفته ام که به دنبال این هستم باعث عزت و افتخار استان و شهرستانم باشم .

وی ادامه داد: نه حقی را از کسی می گیریم و به کسی ظلمی خواهیم کرد نمی گوییم فقط نماینده گچساران هستیم ولی این باعث نمی شود که حق شهرمان را نگیریم ، چرا که ما نماینده هستیم و وظیفه داریم به تمام ایران ایران خدمت کنیم و اعتقادمان بر این است که از ته سیستان و بلوچستان تا آخر خراسان سرای ماستک

من به عنوان نماینده بررسی کردم و دیدم به اعتبارات و حق و حقوق ما توجه نشده است و وقتی گزارشات را نگاه کردم متوجه شدم که یک درصد از دو درصد درآمد نفت و گاز باید در اختیار گچساران باشد نه جای دیگری و این تضییع حقوق دیگران نیست.

این اجرا و حق و حقوق مردم گچساران است ، این را هم دین می گوید و هم قانون ما.

تاجگردون اظهار داشت : برای من قابل قبول نبود وقتی می دیدم که حق نفت در شهرمن در استان خودم از شهری که اصلا نفت و گازی ندارد کمتر است.

تاجگردون با بیان این نکته که امروز مفتخرم اعتبارات شهرستان گچساران از ۱۷ درصد در سال های گذشته به بیش از ۲۹ درصد افزایش یافته است، ابراز امیدواری کرد با مدیریت صحیح این اعتبارات و تکمیل طرح های بزرگ در حال اجرا زمینه رشد و بالندگی هر بیشتر این منطقه زرخیز فراهم شود.

تاجگردون در پایان با تشکر ویژه از شهردار و فرماندار و شورای شهر گچساران که در این مدت شبانه روز در حال خدمت به مردم هستند افزود: به شهردار گفته ام اصلا منتظر پول نباشد و امروز ما شاهد آسفالت خیابان کیامرثی و امینی و محله رادک هستیم.

*منبع: خبرنما – کاظم پور

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد