تاریخ درج خبر : 1393/06/08
کد خبر : ۳۷۰۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از 2 طرح صنعتی در شهرستان دنا

با حضور نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار دنا و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی دو طرح صنعتی در شهرستان دنا افتتاح شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در حاشیه این افتتاحیه با بیان اینکه بالغ بر 60 میلیارد ریال با احتساب هزینه های جانبی برای این دو طرح سرمایه گذاری شده است افزود: 40 فرصت شغلی ایجاد شده و تولید شن و ماسه با کیفیت بسیار مطلوب در راستای تامین نیاز شهرستانهای بویراحمد و دنا ره آورد افتتاح این واحدهای صنعتی خواهد بود.
دیودیده اظهار داشت: سالانه 750 هزار تن شن و ماسه تولیدی این دو واحد به پروژه ای مختلف در تمامی استان تزریق خواهد شد.
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری در امر تولید با توجه به این همه منابع و پتانسیل های خدادادی در شهرستان دنا می تواند اثرات مثبتی برای مردم این منطقه بدنبال داشته باشد.
حاج زارعی تاکید داشت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از تولید و رسیدن به رشد و توسعه صنعتی و استفاده بهینه از معادن است و در این بین استان های محروم و کمتر توسعه یافته ای همچون کهگیلویه و بویراحمد در اولویت کار قرار دارد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با تمامی توان پیگیر تخصیص اعتبار به پروژه های صنعتی و معدنی استان و حل مشکلات واحدهای موجود هستم افزود: در این راستا جلسات متعددی با مدیران وزارت صنعت و معدن و مجموعه ها تابعه برگزار کرده و نتایج بسیار مطلوبی حاصل شده است.
وی با اشاره به شرایط مطلوب سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد، همراهی و همکاری مدیرانی استانی و مردم که ذینفعان واقعی رشد و پیشرفت صنعتی هستند را عاملی مهم در تسریع روند بهبود شرایط تولید و رسیدن به جایگاه واقعی در سطح کشور دانست.
در پایان شن و ماسه مخلوط کوهی مرتضوی به نمایندگی از طرح های صنعتی شهرستان دنا با اشتغال 15 نفری و میزات سرمایه گذاری 35 میلیارد ریالی باتولید سالانه 400 هزار تن افتتاح گردید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد