تاریخ درج خبر : 1393/06/08
کد خبر : ۳۷۰۹۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تسلیت ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان به خاطر درگذشت عباس رسولی

درپی درگذشت عباس رسولی از کارمندان استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فعال سیاسی شهرستان بویراحمد، ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد در نوشتاری مراتب تاسف و تسلیت خودرا اعلام داشته است،

در این نوشتار آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم خلق چو مرغابیان زاده دریای جان طی کند اینجا مقام کز آن بحر خاست آمد موج الست کشتی قالب ببست باز چو کشتی شکست نوبت وصل و لقاست دوست نازنین و از دست رفته مان عباس جان ، ای عنقای قله وارستگی و آزادگی ، چه زود وناباورانه از کویر دنیای محدود به کبریای نامحدود الهی پر گشوده ای و دوستانت را با غمی جانکاه تنها گذاشتی ! روح بلندت شادمانه شاهد باشد که مشی و منشت الگوی پایدار وهمیشگی ما خواهد بود.روانت شاد ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری با نهایت تاسف درگذشت عباس رسولی از اعضای اصلی وفعال این ستاد را به همه دوستان ، دوستداران و همقدمانش تسلیت عرض می نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • باقر گفت:

    از کلیه پرسنل بیمارستان شهید بهشتی و همچنین شما اقای بهروزی وکلیه کسانی که در این مدت به هر نحوه و طریقی همکاری در این خصوص داشته اند صمیمانه تقدیرو تشکر می نماییم

  • پایان رسم = پایان رسمی. اشتباه تایپ کردم

  • مشکلی که جهان اسلام و حتی جهان مسیحیت را تهدید میکند، همانا تداوم فعالیت ستادهای انتخاباتی پس از پایان رسم پروسه انتخابات هست. پسندیده تر این هست که ستادها منحل شوند و افراد در قالب گروه های سیاسی یا انجمن دانشجویی یا تشکل های اجتماعی و … حرفهایشان را بزنند، و نه در قالب ستاد انتخاباتی. باشد که رستگار شویم، ولی دیگر بعید می دانم!

  • علی اصغر بهروزی گفت:

    بی شک بویر احمد و خاصه روستای دهنو مرد دوست داشتنی و توانمندی را از دست داد .بدینوسیله مراتب تشکر و سپاس خود را از پرسنل زحمت کش بیمارستانهای شهید بهشتی و امام سجاد یاسوج به عمل می اوریم .

پربازديد