تاریخ درج خبر : 1393/06/10
کد خبر : ۳۷۴۳۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

فردی که با 15 میلیارد تومان بدهکاری قدم می‌زند کیست؟‌

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: در انجام وظایف باید رضایت خداوند باشد، لذا در ارائه خدمت به مردم جایی برای سیاسی‌بازی نیست.

به گزارش سایت استان، شیروان وظیفه‌شناس در نشست اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج که با حضور فرماندار بویراحمد برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدا زیرساخت‌های شهر یاسوج بد طراحی شده بود که هر چقدر هم در برطرف کردن آنها تلاش کنیم، باز مشکلاتی نیز وجود دارد.

1114_635295244389319827_s

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج در ادامه اظهار امیدواری کرد: با همدلی و تعامل مسئولان با هم در راستای به حداقل رساندن این مشکلات تلاش کنیم.

وظیفه‌شناس با انتقاد از برخی مسئولان و مدیرانی که شوراها را در جلسات و برنامه‌های خود دعوت نمی‌کنند، اظهار داشت: انتظار می‌رود که مسئولان اعضای شوراها را برای رفع مشکلات مردم در کنار خودشان ببینند.

وی تاکید کرد: برخی از مسئولان نمی‌خواهند که اعضای شوراها را در کنار خود ببینند.

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج بیان کرد: مردم در خصوص مسائل شهری با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند به‌طوری که اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج ساعت‌ها پاسخگوی دغدغه‌ها و گرفتارهای مردم هستند.

وی از مسئولان خواست که برای برطرف کردن این مشکلات، شورای اسلامی شهر یاسوج را همکاری کنند.

وظیفه‌شناس با بیان اینکه در انجام وظایف باید رضایت خداوند باشد، اظهار کرد: در ارائه خدمت به مردم جایی برای سیاسی‌بازی نیست و همچنین نباید در انجام امورات مردم را کس‌دار و بی‌کس کنیم.

وی با اشاره به اینکه در ارائه خدمت هیچ فرقی بین شهروندان نیست، افزود: نباید افرادی که با صاحبان قدرت ارتباطی ندارند در انجام کارهایشان از سوی مسئولان کوتاهی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج در ادامه با تقدیر از اعضای شورای اسلامی به جهت اعتماد دوباره به خود برای سمت رئیس شورا، افزود: مسئولیت‌‌ها بار امانت بر دوش افراد است که امیدواریم با همکاری سایر همکاران بتوانیم وظایف محوله را به خوبی انجام بدهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج با انتقاد از وضعیت سیستم بانکی، تصریح کرد: فردی به دلیل یک و نیم میلیون بدهکاری در پشت میله‌های زندان بسر می‎برد و از طرفی فرد دیگری با 15 میلیارد تومان بدهکاری راست در خیابان‌های این شهر قدم می‌زند.

شیروان وظیفه‌شناس با رأی اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج به مدت یک‌سال دیگر به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رسول گفت:

  ایا شهردار یاسوج جهت بررسی ومشکلات در سطح شهر وحومه بازدید وسر کشی می کنند ایا چاله وچوله های خیابانها را مشا هده کرد ه اند ایا دیدگاه شهری دارندو یا با جادهای فرعی وخلوت مقایسه می کنند.

 • حسن گفت:

  چرا شهردار یاسوج کارهای نیمه تمام شهردار قبلی را ادامه نمیدهد انها را رها کرده است چرا شورای شهر نظا رت ندارد چه کسی پاسخگوست . نقش اقای استاندار چیست .

 • محمد گفت:

  لطفا به شهردار یاسوج بفرمایید بجایی خیابانهایی که در محله های زندگی افراد بانفوذ شورای شهرشش لایه اسفالت میشود خیابانهای بنسنجان .اکبر اباد. نجف اباد را که زندگی مردم خراب شده .برای رضای خدا اسفالت نماید

 • بویر احمد گفت:

  بعضی ها ادرس را اشتباهی میدهندبه خیال اینکه باید در قرن بیست یکم. برای مردم شکل مار کشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • بویر احمد گفت:

  ان شخص کسی است که از سالم اباد تا شهرک امام حسین برج ساخته است //؟؟؟؟؟

 • منصف گفت:

  اگه واقعا ایشان 15 میلیار تومان بدهکارند چرا به مردم معرفی نمی کنید شما که نماینده مردم هستید و با رای مردم انتخاب شدید از چه می ترسید اینکه یک جمله گفته شود و رد شید دردی را دوا نمیکند اگه معرفی نکنید مردم فکر میکنند نکند دروغ باشد و یک دعوای سیاسی ؟ پس خواهشا معرفی کنید چون مردم نامحرم نیستند تا همه بشناسند.

 • ناشناس گفت:

  ان کس درسالم اباد وشهرک امام حسین قدم میزند

 • س-ب گفت:

  خوبه
  یک سال دیگه هم فرصت خوبیه ……………………………………………………………………………………………….

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد