تاریخ درج خبر : 1393/06/10
کد خبر : ۳۷۴۵۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مرکز مدیریت راههای کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

طی مراسمی، مرکز مدیریت راههای استان افتتاح شد.
این مراسم با زارعی نماینده بویراحمد و دنا، یاری پور فرماندار شهرستان بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل سازمان حمل و نقل و پایانه های استان برگزار شد.

unnamed

مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها در آیین افتتاح این پروژه ضمن گرامیداشت هفته دولت از اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در حمل و نقل جاده ای سخن گفت.

علی خوان پایه نقش اصلی مرکز مدیریت راهها را شناسایی سریعتر وقایع و نیازهای جاده ای و رفع گلوگاههای ترافیکی و اطلاع رسانی به موقع برای جلب اعتماد کاربران دانست.

وی مرکز مدیریت راهها را شامل چند بخش از جمله دوربین های نظارت تصویری، سامانه ثبت وقایع و حوادث کشوری، دستگاههای تردد شمار ، دوربین های ثبت تخلف و دستگاههای توزین در حال حرکت برشمرد.

خوان پایه ادامه داد: در حال حاضر 10 دستگاه دوربین نظارت تصویری جاده های استان را بطور کامل پوشش تصویری می دهند، همچنین 4 دستگاه دوربین ثبت تخلف اکنون در حال بهره برداری است و 18 دستگاه تردد شمار آنلاین تردد در جاده های استان را ثبت می کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان هزینه اجرای این طرح را سیزده میلیارد و هفتصد و شصت میلیون ریال اعلام و عنوان کرد: با اجرای این طرح گام مهمی در جهت شکوفایی حمل و نقل جاده ای استان برداشته شده که امیدواریم در آینده نزدیک گام های بهتری در این راستا برداریم.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در این مراسم گفت: استان نیازمند برنامه ریزی های بلند مدت است و آمار دقیق و صحیح که بوسیله این دوربین ها و دستگاههای تردد شمار بدست می آید میتواند زمینه لازم برای برنامه ریزی و توسعه زیرساختهای حمل و نقل استان ارائه دهد.
غلام محمد زارعی گفت: امیدواریم این روند در آینده هم ادامه داشته باشد تا بتوانیم افق های روشنی در زمینه هوشمند سازی جاده های استان داشته باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • م گفت:

    بینش و ثبات فکری مستلزم بنیه علمی ، سواد و آگاهی های فردی و اجتماعی است.بدون داشته های علمی ،بدون تحقیق و مطالعه ،کمتر کسی میتواند پای در عرصه فرهنگی نهاده ، خردورزی و فرهیختگی پیشه کرده و ادعای روشنفکری کند.به گذشته آقای زارع که بر گردیم هیچ سبقه فرهنگی ، آموزشی حتی هیچ پیشینه و تجربه ممتاز مدیریتی دیده نمی شود که بتوان بر آن اساس برای ایشان قابلیت تعریف کرد .

پربازديد