تاریخ درج خبر : 1393/06/11
کد خبر : ۳۷۵۲۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرک مهاجرین امامزاده جعفر(ع) نیازمند توجه مدیران آب و برق

سایت استان: یکی از اهالی شهرک مهاجرین امامزاده جعفر(ع) که سابقه 20 سال سکونت در این منطقه را دارد با ارسال نامه ای از مدیران آب و برق خواسته است مشکلات این منطقه را پس از سالها برطرف کنند.

متن نامه در پی می آید:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

نیازهای مردم به شما از نعمتهای خدا بر شماست. از این نعمتهای خسته و بیزار نباشید. (امام حسین(ع))

با عرض سلام خدمت روسای ادارات آب منطقه ای و برق شهرستان گچساران از اهالی شهرک مهاجرین امامزاده جعفر(ع) با سابقه 20 سال سکونت در این منطقه می باشم. مستحضر هستید که این منطقه جزء گرمترین نقاط استان می باشد. مشکلات آب این منطقه ظاهراً به هیچ وجه حال شدنی نیست. تابستان امسال هم همچون 19 تابستان قبلی در گذر است و این مشکلات (کمبود آب آشامیدنی و بخصوص غیر بهداشتی بودن آن) همچنان به قوه خود باقیست. ریاست محترم اداره مربوطه لطفاً در این خصوص در حد امکان نسبت به همکاران سابق خود سنت شکنی کنید و قهرمانانه در سنوات خدمت خود افتخار آفرینی کنید. با سپاسگزاری از شما.

اما مشکلات برق این منطقه هم دست کمی از دیگر مشکلات بخصوص آب ندارد. تابستان سال گذشته با تعویض کابلهای برق منطقه کمتر با مشکل قطع برق مواجه بودیم. اما امسال جبران مافات شد با تغییری کوچک در آب و هوای منطقه طی یکی دو هفته اخیر با کمترین سرعت وزش باد برق شهرک مهاجرین قطع می شود. از جمله عواقب ناشی از آن که گریبان اهالی را می گیرد همچون سالخوردگان بیمار و کم حوصله، طفلان صغیر که تاب و تحمل گرمای منطقه را ندارند (هشدار!!! کودک کشی صفت ننگی است …) و برخی اهالی که با قطع برق از امرار معاش خانواده خود باز می مانند و از کار افتادن لوازم برقی بر اثر نوسنات و قطعی مکرر برق. رئیس محترم شما هم لطفا سنت شکنی کنید.

خاک این کاخ کیانی را فلک بر باد داد / ساقیا هشیار کن مستان پشت میز را

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد