تاریخ درج خبر : 1393/06/11
کد خبر : ۳۷۵۲۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

احداث اقامتگاه همراهان بیمار/ هزینه بیش از 300میلیون تومان برای هتلینگ بیمارستان شهیدبهشتی یاسوج

سرپرست بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از برنامه های موفق و مورد تاکید دولت تدبیر و امید است که خوشبختانه در این بیمارستان با موفقیت و رضایت مردم همراه بوده است.
به گزارش سایت استان، دکتر سید ذاکر سعیدی نژاد در نشست خبری با رسانه های استان که در سالن جلسات بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد، با عنوان اینکه در این طرح کاهش پرداخت هزینه از جیب مردم؛ افزود: طرح تحول نظام سلامت حرکت ارزشمند و مهمی است که توانسته هزینه های پرداختی مردم را به طور متوسط تا 7درصد کاهش دهد.

IMG_0571

راه اندازی اقامتگاه پزشکان متخصص

وی در ادامه به تشریح فعالیت های صورت گرفته در طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اشاره نمود و یادآور شد: در این زمینه و در راستای رفاه حال پزشکان متخصص مقیم بیمارستان، اقدام به تجهیز و راه اندازی ” اقامتگاه پزشکان متخصص” نمودیم که این پزشکان در روزهای تعطیل به صورت 24 ساعت( از 8صبح لغایت 8صبح روز بعد) به صورت آنکال در بیمارستان حضور داشته و ارائه خدمت می کنند.
دکتر سعیدی نژاد متخصصین رشته های جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، طب اورژانس، ارتوپدی و بیهوشی را 5 رشته تخصصی مقیم بیمارستان اعلام کرده و افزود: در روزهای غیر تعطیل نیز از ساعت14 لغایت8صبح روز بعد به صورت آنکال حضور دارند.

IMG_0574

تهیه ملزومات و لوازم مورد نیاز بیماران بستری

سرپرست بیمارستان شهید بهشتی یاسوج در ادامه این نشست، تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته ” اتاق عمل” بیمارستان در اکثر ساعات روز فعال است و تاکنون شاهد افزایش 3 درصدی خدمات جراحی در این بیمارستان بوده ایم.
دکتر سعیدی نژاد ادامه داد: در زمینه اعزام بیماران به شهرهای مجاور نیز خوشبختانه در بعضی از رشته های تخصصی به صفر رسیده است و موارد نادری نیاز به اعزام داریم که این دستاورد مهم به دلیل مساعدت و همراهی پزشکان متخصص و زحمت کش این بیمارستان است.
وی اظهار کرد: دومیلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار از محل اجرای طرح تحول نظام سلامت برای تعمیر و گسترش فعالیت های پزشکی به این بیمارستان اختصاص یافت که تاکنون بیش از یک میلیارد تومان از این میزان اعتبار در بخش های مختلف بیمارستان هزینه شده است.

وی عنوان کرد: از این میزان اعتبار بیش از 320 میلیون تومان در زمینه هتلینگ بیمارستان از جمله تعمیر کامل بخش سوختگی هزینه شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد