تاریخ درج خبر : 1393/06/11
کد خبر : ۳۷۵۳۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از 50 فعال رسانه ای در حوزه صنعت و معدن

به همت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از 50 فعال رسانه ای در حوزه صنعت، معدن و تجارت تجلیل بعمل آمد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، یوسف تازش با بیان اینکه رسانه های استان در تمامی شرایط بعنوان مشاورانی توانمند در کنار مجموعه صنعت و معدن استان بوده اند افزود: بی شک چنین تعاملی گره گشای بسیاری از مشکلات و موانع بود.
مسؤل روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان با تاکید بر نقد منصفانه تصریح کرد: صداقت، امانت داری و اطلاع رسانی بهنگام و درست شاخصه هایی است که اگر یک خبرنگار دارا باشد جزو خواص جامعه محسوب می شود. خواص بدان معنا که در جامعه تاثیرگذار بوده علاوه بر حفظ اصالت و رسالت، در بسیاری از بخش های جامعه نقشی اساسی ایفا می کنند که خوشبختانه رسانه های استان دارای چنین شاخص هایی هستند.
تازش در ادامه از همه کسانی که در طول یکسال گذشته در راستای تعالی، پیشرفت، رشد و توسعه صنعتی و معدنی استان گام برداشته و قلم زدند تقدیر بعمل آورد و ابراز امیدواری کرد: رسانه ها بعنوان یاوران همیشه در میدان و دلسوز همکاری و تعامل سازنده خود را با اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان ادامه و ارتقا بخشند.
این مراسم با حضور مدیرکل و مدیران ستادی صنعت، معدن و تجارت استان، مدیران مسؤل و خبرنگاران خبرگزاری ها، نشریات و سایت های استانی و همچنین مسؤلین روابط عمومی دستگاههای هم خانواده صنعت و معدن استان برگزار گردید.
لوح تقدیری از جانب مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و رئیس شورای اطلاع رسانی استان به پاس تعامل و ارتباط سازنده مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به داریوش دیودیده اهدا گردید.
در پایان از فعالین عرصه اطلاع رسانی در حوزه صنعت و معدن با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد