تاریخ درج خبر : 1393/06/11
کد خبر : ۳۷۵۳۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

نبود جراح مغز و اعصاب در کهگیلویه

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه از راه‌اندازی کلینیک تخصصی شماره ۲ در دهدشت در راستای طرح تحول نظام سلامت خبر داد و گفت: از اوایل مهرماه ۱۵ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف به پزشکان این مراکز افزوده می‌شود.

سید‌عبدالحسین موسویان‌زاده اظهار کرد: کلینیک شماره ۲در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت تا یک ماه آینده در دهدشت راه‌اندازی می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: کلینیک تخصصی دولتی امام سجاد (ع) پیش از این در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت به ارائه خدمت به همشهریان می‌پرداخت که با راه‌اندازی کلینیک شماره ۲ سرعت کاری این مراکز برای ارائه خدمت به مردم بالا می‌رود.

وی بااشاره به اینکه فضای فیزیکی درمانگاه امام سجاد (ع) جوابگوی نیاز بیماران نیست، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی کلینیک تخصصی امام علی (ع) مشکل کمبود فضای فیزیکی به زودی برطرف می‌شود.

موسویان از افزایش تعدادی از پزشکان متخصص در مهرماه خبر داد و ابراز کرد: پزشکان در کلینیک امام سجاد (ع) در رشته‌های زنان، زایمان و اطفال به ارائه خدمت می‌پردازند.

وی ازجمله دغدغه‌های اصلی مردم کهگیلویه را نبود جراح مغز و اعصاب و رادیولوژیست خانم عنوان کرد و افزود: امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی استان در مهرماه این مشکلات نیز حل شود.

موسویان بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۵ پزشک در کلینیک امام سجاد (ع) مشغول به فعالیت هستند، عنوان کرد: تا کنون ۶متخصص در این مرکز به خدمت‌رسانی به مردم شریف کهگیلویه می‌پرداختند که تا یک ماه آینده ۲متخصص دیگر این کادر پزشکی را همراهی می‌کنند.

وی با بیان اینکه ویزیت بیماران براساس تعرفه دولتی ارائه می‌شود، گفت: راه‌اندازی کلینیک‌های دولتی در راستای کمک به مردم است.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پاسخ گفت:

    خب گچساران و یاسوج که داره مگه یه شهرستان صدهزارنفر نیاز به جراح مغز داره ؟ اگه جراح مغز نداره خب جراح قلب هم نداره جراح اطفال و جراح پلاستیک و ….نداره اینهاکه نشد نیاز واقعی استان چه غیر منطقی!

پربازديد