تاریخ درج خبر : 1393/06/11
کد خبر : ۳۷۵۳۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جهانبین: 500غرفه در نمایشگاه پاییزه امسال فعالیت می‌کنند

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه پاییزه در سه شهرستان با تعداد 500 غرفه خبر داد.

سیدعبدالحمید جهان‌بین در نشست خبری رئیس سازمان صنعت و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با خبرنگاران با بیان این که امسال نیز به مانند هر سال نمایشگاه پاییزه در کهگیلویه و بویراحمد همزمان با بازگشایی مدارس برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این نمایشگاه کالاهای مرتبط با فصل بازگشایی مدارس و برخی از کالاهای اساسی به فروش می‌رسد.IMG_0581

وی از کیف و دفتر و کفش و سایر لوازم‌التحریر به عنوان کالاهای ویژه در این نمایشگاه‌ها یاد کرد و گفت: اکنون بازرسان ما در سطح استان در حال سنجش بازار و قیمت این اقلام هستند تا با یک ارزیابی دقیق کالاها در این نمایشگاه‌ها در اختیار مردم قرار گیرد.

این مسئول از تخفیف 15 تا 20 درصدی در این نمایشگاه‌ها خبر داد و گفت: نمایشگاه‌های پاییزه ما در سه شهر یاسوج، گچساران و دهدشت برپا می‌شود و امسال نیز تعداد 500 غرفه خواهیم داشت.

جهان‌بین از آغاز به کار این نمایشگاه در گچساران 20 شهریور و در یاسوج 22 و در دهدشت روز 24 شهریور یاد کرد و گفت: 13 دستگاه در خصوص جایگاه برپایی این نمایشگاه‌ها تصمیم نهایی را اتخاذ خواهند کرد.

این مسئول در سازمان صنعت و تجارت استان با بیان این خبر که امسال در خصوص دفاتر مدارس هیچ‌گونه مشکلی نخواهیم داشت؛ تصریح کرد: سعی ما بر این است که لوازم‌التحریر با مناسب‌ترین قیمت به دست مردم برسد.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این که با همه توان در خصوص جابجایی صنوف در شهر یاسوج به خصوص صنوف آلاینده اقدام خواهیم کرد گفت: برخورد قهری با این کار را مناسب و زیبنده اصناف ندانست.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد