تاریخ درج خبر : 1393/06/12
کد خبر : ۳۷۶۹۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال از کاروان رضوی در کهگیلویه و بویراحمد

مسئول استقبال از کاروان رضوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد فردا ساعت 9 صبح به استقبال خدام و پرچم امام رضا(ع) می روند.

ستار هدایتخواه افزود: چند سالی است که به همت مرکز خدمات مشاوره ای جوانان استان قدس رضوی جشن های در سطح استانهای کشور تخت عنوان “زیر سایه خورشید” برگزار می شود.

وی اظهارکرد: در این جشنها تعدادی از خدام امام رضا(ع) به همراه پرچم متبرک بارگاه رضوی در استانها حضور پیدا می کنند و برنامه های متنوع و مختلفی دارند.

مسئول استقبال از کاروان رضوی در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امسال برنامه “زیر سایه خورشید” در استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سایر استانهای کشور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این استان میزبان پرچم مطهر و متبرک حرم امام رضا(ع) و خدام امام هشتم خواهد بود که به مدت چهار روز در سطح استان حضور خواهند داشت.

هدایتخواه تصریح کرد: روز 12شهریور ماه ساعت 9 صبح وارد استان کهگیلویه و بویراحمد خواهند شد و مراسم استقبال از مقابل حسینیه عاشقان ثارالله یاسوج با حضور مردم و مسئولان از خدام و پرچ امام رضا (ع) که پیام رسانان حریم رضوی هستند در دهه کرامت انجام خواهد شد.

وی اظهارکرد: غبار روبی گلزار شهداء یاسوج، دیدار با امام جمعه یاسوج، غباروبی حرم حضرت امامزاده عبدالله، و عیادت از برخی از بیماران در بیمارستانها و دیدار با سالمندان از دیگر برنامه های روز اول حضور خدام و پرچم امام رضا(ع) در سطح شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است.

مسئول استقبال از کاروان رضوی در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: روز دوم 13 شهریور ماه عازم شهرستان گچساران خواهند شد که برنامه استقبال در امامزاده جعفر(ع) شهرستان خواهد بود. همچنین دیدار با علما، بیماران و خانواده شهداء و جشن عمومی در گچساران برگزار می شود که این برنامه ها تا شب به طول می انجامد.

هدایتخواه عنوان کرد: روز جمعه عازم شهرستان چرام خواهند شد که مورد استقبال قرار خواهند گرفت و برنامه های متنوع و مختلفی حضور در گلزار شهداء و دیدار با علما و برنامه جشن عمومی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: بعداز ظهر روز جمعه عازم شهرستان بهمئی خواهند شد که همچون سایر شهرستانها برنامه های متنوع و مختلفی نیز خواهند داشت.

مسئول استقبال از کاروان رضوی در کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: روز شنبه عازم شهرستان دنا خواهند شد غبار روبی امامزاده شاه قاسم(ع) را خواهند داشت و بعد از آن وارد شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا می شوند و مورد استقبال مردم شهرستان قرار خواهند گرفت و برنامه هایی متنوع و جشن عمومی مردم برگزار خواهد شد.

هدایتخواه گفت: بعدازظهر شنبه به شهر یاسوج برمی گردند و برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد و برنامه جشن عمومی پس از نماز مغرب و عشاء در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقلام متبرک شده به حرم امام رضا(ع) توسط خدام بین مردم توزیع می شود، اضافه کرد: انتظار داریم که مردم شیعه و ولایتمدار استان کهگیلویه و بویراحمد استقبال شایسته ای از پرچم و خدام امام رضا(ع) و همچنین شرکت در جشن عمومی داشته باشند و حضور پیدا کنند.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد