تاریخ درج خبر : 1393/06/12
کد خبر : ۳۷۷۰۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

سردار غلامزاده: مرتفع کردن گره های ذهنی شهروندان رضایت مردم را در پی دارد

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 14 درصدی انواع سرقت در این استان خبر داد.

سردار ” غلامعباس غلامزاده ” در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان با اشاره به کاهش 14 درصدی انواع سرقت و افزایش 27 درصدی کشفیات سرقت در سطح استان، پیشگیری از سرقت و کاهش جرائم از مهمترین وظیفه این فرماندهی است، گفت: تشدید اقدامات فرهنگی، اجتماعی عاملی مهم در پیشگیری از سرقت و جرایم در سطح جامعه می باشد.

وی مبارزه با سرقت به خصوص سرقتهای خرد و مبارزه با باندها و خرده فروشان مواد مخدر را از اولویت های اصلی نیروی انتظامی استان در سال جاری عنوان و اظهارکرد: استمرار طرح ارتقای امنیت اجتماعی، مسائل ترافیکی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از دیگر اولویت های استان است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در کنار تبلیغ استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استان چهارفصل باید زیرساختها را نیز برای حضور گردشگران در استان فراهم کنیم، خاطرنشان کرد: بهترین تبلیغ برای استان مسافرانی هستند که می آیند و با خاطره ای خوش از این استان می روند.

سردار غلامزاده پاسخ به مطالبات و سوالات مردم را موجب رضایتمندی آنها از پلیس دانست و تصریح کرد: حضور در جمع مردم و برگزاری جلسات آموزش همگانی و اقناع سازی اجتماعی و شنیدن حرف های آنان و پاسخ به مطالبات و سوالات آنان علاوه بر مرتفع کردن گره های ذهنی شهروندان، رضایت آنان نیز در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به کاهش 18 درصدی تصادفات درون و برون شهری در سطح استان ادامه داد: آموزش و فرهنگ سازی در کنار توجه به ارتقاء فرهنگ ترافیک کم هزینه ترین راهکار برای کاهش تصادفات است.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اشاره به کاهش 40 درصدی جرائم خشن در سطح استان اضافه کرد: پلیس برای حفظ امنیت مردم همیشه آماده است و در برخورد با مجرمان خشن هرگز کوتاه نمی آید و در این خصوص طرح های مستمری در طول سال اجرا و افراد شروری که با اعمال مجرمانه خود تهدیدی برای جامعه ایجاد کنند را تحت تعقیب قرار می دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد