تاریخ درج خبر : 1393/06/12
کد خبر : ۳۷۷۰۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سرپرست میراث فرهنگی دنا معرفی شد

در مراسمی با حضور فرماندار دنا ،معاون توسعه مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از مسئولان ادارات دنا، “محمد حسین آذر پیوند” به عنوان سرپرست جدید نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دنا معرفی شد.

سید عبدالخالق حسینی رضایی، فرماندار شهرستان دنا در این مراسم ویژگی های شهرستان جهت جذب گردشگر را بیان کرد و خواستار تحول ویژه در زمینه‌ های مختلف از جمله حوزه صنایع دستی شد.

وی ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای آقای سید روح الله وحدتی سرپرست پیشین نمایندگی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان دنا، انتصاب آقای آذرپیوند را به عنوان سرپرست جدید تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

همچنین جهانبخش احمدی، معاون توسعه مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز با اشاره به ویژگیهای شهرستان دنا از لحاظ جذب گردشگر گفت: شهرستان دنا با وجود جاذبه های متعدد طبیعی و منحصر به فرد و همچنین با توجه به اینکه 80 درصد از بافندگان استان در این شهرستان است، این پتانسیل را دارد که به عنوان قطب گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد شناخته شود .

همچنین محمد حسین آذرپیوند ، سرپرست جدید میراث فرهنگی شهرستان دنا گفت: با تمام وجود آماده خدمتگذاری در میراث فرهنگی دنا هستم و انشاا… بتوانم با کمک دیگر همکاران باعث رشد و پیشرفت در این حوزه برای شهرستان دنا شویم.

“محمد حسین آذر پیوند” دارای مدرک کارشناسی ارشد مرمت است و حدود یک سال و نیم به عنوان کارشناس میراث فرهنگی دنا مشغول به فعالیت بوده است.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد