تاریخ درج خبر : 1393/06/13
کد خبر : ۳۷۷۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

احداث پارک بانوان در گچساران

خبرگزاری تسنیم: معاون عمرانی شهرداری گچساران گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پارک بانوان این شهر مشتمل بر پیست اسکیت و وسایل بازی کودک احداث می شود.
کورش فرمانی اظهار کرد: امروزه نقش مناظر زیبای شهر وجود بوستان ها ، مبلمان شهری مناسب، رفع مشکلات ترافیکی، تغییر چهره بافت فرسوده، ایجاد فضاهای ورزشی و تفریحی و دستیابی شهروندان به این خدمات ارتباط مستقیم بر رفتار آنان در زمینه سلامتی – بهداشت فردی – افزایش تعلق اجتماعی به شهر خود بالا رفتن کیفیت زندگی احساس شور و شعف و انگیزه امیدوار و از همه مهمتر امنیت اجتماعی ، توسعه شهر و سرمایه گذاری دارد.
وی با اشاره به اینکه امروزه این موضوع به عنوان یک ایده و علم مورد توجه مهندسان و طراحان شهری و شهرسازان قرار گرفته است، عنوان کرد: بنده و همه زیر مجموعه ها این علم و ایده را سرلوحه عملکرهای خود قرار داده ایم که با تلاش و کوشش شبانه روزی خود سعی در تغییر چهره شهر داریم.
فرمانی با تشریح فعالیت های عمران شهری در گچساران، افزود: احداث دال بتنی با اعتبار بالغ بر 40 میلیون تومان، احداث پل بتنی با اعتبار بالغ بر 50 میلیون تومان، احداث پل بتنی با مبلغ 70 میلیون تومان، خط کشی خیابانها – رنگ آمیزی جداول و نصب سرعت گیر و اجرای رنگ دوجزئی شب نما در خیابانهای شهر، احداث نمازخانه و سرویس بهداشتی و فضاسازی روبروی شهرداری، احداث ایستگاه تاکسی برخی از محلات، احداث کانال جاده های روستایی جهت ساماندهی آبهای سطحی، احداث ساختمان فرهنگی گلزار شهدا با اجرای فونداسیون، اجرای نماهای سنگی زیبا با اعتبار بالغ بر 160 میلیون تومان که تا کنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، از جمله کارهای در دست اجرای شهرداری گچساران است.
وی عنوان کرد: موزاییک فرش برخی از مناطق مسکونی شهر با اعتباری بالغ بر 170 میلیون تومان، اجرای جدول گذاری در سطح شهر در مناطق و محلات مختلف که مجموعا دارای 11850 متر طول بوده، اجرای فضای سبز در مناطق مختلف شهر و محلات در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهر دوگنبدان، اجرای پروژه زیربنای میدان پرستار با اعتبار بالغ بر 50 میلیون تومان شامل جدول گذاری – موزائیک فرش – نصب تندیس و غیره ، جدولگذاری و آسفالت بخشی برخی از مناطق مسکونی شهر با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان ، احداث زمین فوتبال با تجهیز فنس کشی و آسفالت برای نوجوانان و جوانان با اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان ، اجرای کانال سنگی با اعتباری بالغ بر 95 میلیون تومان ، تکمیل آسفالت برخی بلوارمحلات ، لکه گیری خیابانهای سطح شهر جمعابه متراژ 50000 متر مربع نیز از دیگر برنامه های در دستور کار شهرداری گچساران است.
فرمانی تصریح کرد: احداث پارک جنگلی و پارک کوهستان با اعتباری بالغ بر 220 میلیون تومان ،احداث 2 پارک محله ای موزائیک فرش با اعتباری بالغ بر 160 میلیون تومان و دیگری با اعتبار بالغ بر 2300 میلیون تومان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی نیز از دیگر پروژه های در حال اجراست .
وی با اشاره به پروژه پارک بانوان که مشتمل بر پیست اسکیت و وسایل بازی کودک است، گفت : این پروژه نیمه تمام در حال حاضر بصورت فشرده در حال کار می باشد تا به مرحله نهایی برسد.
فرمانی با اشاره به اینکه عمده تلاش ما در امر نوسازی، کیفی شدن امر نوسازی است، خاطرنشان کرد: اجرا شدن این پروژه ها به تبعیت از رویکرد اصلی شهردارگچساران مبنی بر تغییر رویکرد از کمی به کیفی و همچنین کاهش تصدی گری و اعتماد و استفاده از ظرفیت‌های مردمی در رسیدگی به امور شهری به خصوص احیای بافت فرسوده، موجب پیشبرد بهتر اهداف و پروژه‌ها می شود.
معاون عمرانی شهرداری گچساران گفت : امروز مسافت نوسازی شده بافت فرسوده در شهر قابل دفاع است و امیدواریم با اجرای تدابیر شهردار و همچنین افزایش مشارکت‌های مردمی، به توفیقات بیشتری برسیم.
وی افزود: خبرنگاران با رسالت خبری و تداوم و انسجام ارتباط خبرگزاری ها جهت درج رویدادها – تشریح – نشر – انعکاس و دیدگاه ها ، عملکردها و انتظارات مردم از مسئولین و بالعکس از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و امید است این تداوم سبب گسترش جریان های فکری در توسعه حوزه های مدیریت شهری و فرهنگی شهرمان باشد.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یثرب گفت:

    رنگ امیزی پایه های برق بلوار ولی عصر‎)‎عج)کوچک شدن فلکه سرباز۳-گذاشتن تاکسی برای مسکن مهر۴-راه اندازی تلفن ۱۳۷شهرداری

پربازديد