تاریخ درج خبر : 1393/06/13
کد خبر : ۳۷۷۵۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی برگزیدگان جشنواره‌های رضوی در یاسوج/تصاویر

جشنواره دهه کرامت(رضوی) روز چهارشنبه با حضور حسین نوش آبادی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برخی ازمسوولان و مقامات اجرایی کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از هنرمندان برجسته کشوری و استانی خاتمه یافت.

IMG_0743

داوران جشنواره های رضوی در کهگیلویه و بویراحمد نفرات و برگزیدگان در بخش های مختلف شامل نمایش های آیینی، خوشنویسی و داستان رضوی را معرفی کردند.

داوران نفرات برتر سومین جشنواره نمایش های آیینی در فرهنگ رضوی یاسوج را شامل آرش ساربان با نمایش حلقه آتش از استان خوزستان، سعید خیرالهی با نمایش کفتر به شرط چاقو از استان ایلام، باقر رمضان زاده با اثر گلالک از هرمزگان، حسن عنایت پور و محمد حسن زاده با نمایش های آیین نامگذاری و ماه تمام از خراسان رضوی، امیر زارع زاده با اثر نمایشی غریبه از کردستان و رضا رفیعی نیز با اثر نمایشی جن و کنار از کهگیلویه و بویراحمد را صاحب رتبه های برتر این بخش اعلام کردند.

داوران چهارمین جشنواره خوشنویسی سلسله الذهب شهرستان کهگیلویه نیز لوح سپاس این جشنواره را به نفرات اول و رشته نستعلیق را به صادق شیخ ممو از گچساران، صادق حاج هاشمی از دهدشت و محمد حسین حسین پور و محمد شاکرمی نیز به طور مشترک به عنوان نفرات سوم این رشته اهدا کردند.

داوران همچنین نفرات اول تا سوم رشته شکسته نستعلیق این بخش را به تریب شامل سید محمود رخشا و صادق مسعودی از دهدشت و قدرت آرون و سارا زارعی نیز به طور مشترک به عنوان نفرات سوم این بخش از یاسوج و گچساران اعلام کردند.

داوران همچنین کسی را حائز رتبه دوم و سوم در رشته ثلث ندانستند و سید علی کرامت از یاسوج و سید مسلم خادمی از گچساران را نیز به طور مشترک حائز رتبه نخست این رشته اعلام کردند.

هیات داوران جشنواره استانی داستانک رضوی نیز نفرات برتر این بخش را شامل زینب رضویان، سعادت کاظمی، زهرا محمدی ، احمد جهان بین، طهماسب نواییان، آریا معصومی، رسول سنایی و سید علی اکبر سلیمانی اعلام کردند.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ع مردانی گفت:

  این روزا آقای زارع بیش از گذشته نقل محافل خبری شده است به هر سایت که مراجعه شود عکسها ی آقای زارع دیده می شود.البته اخباری نه از جنس کار بلکه از جنس انتخابات.ظاهرا گویا بوی انتخابات آتی مجلس زودتر از موعد به مشام آقای زارع رسیده و به نظر می رسد که ایشان از همینک فعالیت انتخاباتی را شروع کرده و در این بین افرادی هم که از جنس زارع هستند برایش کامنت های بادمجانی می گذارند و او را در محافل مردمی همراهی کرده فارغ از اینکه آقای زارع تا چه اندازه توانسته است در مقام و منزلت یک نماینده به خواست و انتظارات مردم پاسخ داده باشد از او تمجید نموده و وی را حتی تا حد امیر کبیر نیز بالا می کشانند !!.بهر تقدیر از مردم گله ای نیست چون آقای زارع هنوز نماینده است و طبیعی است که عده ای قلیل هنوز به هر دلیل و بهانه ای او را رها نکرده و وی را در محافل فاتحه خوانی و غیره همراهی کنند. اما هرگز نباید فراموش کرد که مردم فهیم بویراحمد همواره توانسته اند سره از ناسره تشخیص داده و در جای خود آن کنند که باید کنند .لذا این همراهی ها ی حداقلی را هم نباید همراهی حمایتی تلقی و بر آن اساس برای جناب زارع محبوبیت تراشید که محبویت هر فردی ریشه در کارهای ارزشی و ماندگار او دارد و خرد جمعی هرگز به بیراهه نمی رود و هرگز هر کسی را بدون آثار ی مانگار ارج نمی نهند و ستایش نمی کنند .
  سحر تا چه زاید شب آبستن است

 • ناشناس گفت:

  فرماندار کهگیلویه روسن چکار میکنه

 • جوکار گفت:

  په کو شعر؟

پربازديد