تاریخ درج خبر : 1393/06/14
کد خبر : ۳۷۷۶۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

۴هزار پرونده مسکن مهر روستایی در انتظار وام

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴ هزار پرونده مسکن مهر روستایی در این استان به دلیل عدم اعتبار راکد مانده است.

ابراهیم فرزانه در نشست شورای مسکن کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: مدتی است که وضعیت وام های این استان به حالت اغماء رفته و افرادی که می خواهند ساخت و ساز کنند با توجه به شرایط تسهیلات نمی توانند کاری انجام دهند.13921124105706782121813
وی عنوان کرد: بسایری از پیمانکاران حاضر شدند ضمانت نامه بدهند که کار تحویل دهند و ما نمی توانیم پیمانکار جدید جذب کنیم زیرا هزینه 2 برابر می شود و اکنون هیچ جواب قانع کننده ای برای مردم نداریم.
فرزانه خاطرنشان کرد: وضعیت شبکه ی آب مسکن مهر چرام، لیکک و سی سخت، مشکل اسناد مالکیت و عدم دسترسی اصلاح مشکلات افراد از جمله مشکلات موجود بر سر راه مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر استان است.

مسکن مهر دهدشت 16 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نیز در این نشست گفت: ساخت مسکن مهر با بافت فرهنگی ما متفاوت است و فرهنگ ما با بحث آپارتمانی سازگار نیست.
حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری افزود:از 912 طرح مسکن مهر فقط 150 واحد تحویل داده شد یعنی 16 درصد پیشرفت داشتیم و 762 واحد تحویل داده نشده و 666 واحد نیز شبکه برق ندارند.

انعقاد قراردادهای غیر اصولی در مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد

رئیس انجمن صنفی پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: اکنون ما در مسکن مهر این استان با چند قرار داد مواجه هستیم که به صورت غیر اصولی منعقد شده به طوری که طرف مقابل دولت یا مردم مشخص نیست.
حسن وکیلی خاطرنشان کرد: شرایط این استان متفاوت است و متقاضیان می توانند با توجه به شرایط استان از طریق تسهیلات بانکی اقدام کنند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد