تاریخ درج خبر : 1393/06/15
کد خبر : ۳۷۷۶۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آمادگی حمل و نقل استان برای روزهای پرترافیک

مدیرکل حمل و نقل وپایانه های استان گفت: هماهنگی لازم جهت تخصیص سرویسهای فوق العاده در روزهای پر ترافیک انجام شده است.81213225-5781922

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد نشستی در محل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان به منظور پیگیری مصوبات وهماهنگی بین دستگاههای متولی جهت برقراری ایمنی در سفرهای جاده ای استان برگزار شد.
علی خوان پایه مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط کلیه دستگاههای متولی برقراری ایمنی، از کلیه دستگاههای حاضر در جلسه خواست تا با همکاری هم تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا انشااله شاهد ترافیک روان و بدون حادثه در جاده های استان باشیم.
در این نشست دستگاههای متولی ایمنی جاده های استان از جمله اداره کل حمل و نقل و پایانه ها، اداره کل راه و شهرسازی، فرماندهی پلیس راه استان، پزشکی قانونی، آتش نشانی مرکز استان، مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان، جمعیت هلال احمر و اداره کل هواشناسی استان حضور داشتند.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها در این جلسه گفت: کلیه تمهیدات لازم جهت نظارت بیشتر بر پایانه ها و ناوگان مسافربری و مجتمع های خدمات رفاهی را لحاظ می کنیم تا با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاهها و مراکز آموزشی بتوانیم پاسخگوی خوبی به مسافران باشیم.
در این نشست رئیس اداره ایمنی وترافیک اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: در خصوص آشکار سازی نقاط حادثه خیز بوسیله علائم فسفری و چراغ چشمک زن و سایر امکانات لازم ما تمام توان خود را بکار میگیریم تا آمار تصادفات در این نقاط به حداقل برسد.
در ادامه همچنین به بحث کنترل نامحسوس و پوشش نقاط حادثه خیز با استفاده از عوامل انسانی اشاره شد.اداره کل حمل و نقل و پایانه ها و فرماندهی پلیس را ه استان با همکاری یکدیگر اقدام به تشکیل اکیپ های کنترل نامحسوس در این ایام در جاده های استان می کنند.

SONY DSC
اورژانس جاده ای و هلال احمر نیز آمادگی خود را برای حضور در جاده های استان و انجام اقدامات لازم در زمان حوادث اعلام کردند.
خوان پایه در پایان ابراز امیدواری کرد با این همکاری و استمرار آن بتوانیم جان حتی یک نفر را در جاده های استان نجات دهیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد