تاریخ درج خبر : 1393/06/15
کد خبر : ۳۷۷۶۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

«افروشته» رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی شد

با حضور مسئولان استانی و طی حکمی لطف‌الله افروشته رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی شد.

لطف‌الله افروشته در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی از بنیان‌گذاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی قدردانی و اظهار کرد: مدیران سابق این حوزه را به جایی رساندند و وظیفه مسئول جدید را سنگین کردند اما من تمام تلاش خود را در جهت سطح ارتقاع حوزه بهداشت و درمان این شهرستان که هم اکنون در جایگاه خوبی است به کار خواهم گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی گفت: یکی از برنامه‌های اصلی که مدنظر مدیریت جدید خواهد بود، ایجاد فضایی عمل‌گرا و کارآمد در یک محیط آرام خواهد بود.

وی همچنین از همه مدیران و مسئولان شهرستانی خواست همان طور که تاکنون در حوزه بهداشت همکاری و تعامل خوبی داشتند به این روند ادامه دهند تا با انسجام و وحدت همه جانبه در جهت خدمت صادقانه به مردم گام‌های مفیدتری برداشته شود.

در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از خدمات پنج ساله علی غفاری رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان بهمئی و خدمات چند ماهه محمدرضا راشته تقدیر و حکم انتصاب لطف‌الله افروشته رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی توسط مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج قرائت شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • وحید افروشته گفت:

  با عرض تبریک خدمت مهندس افروشته انتخاب شایسته شما در پست ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمی تبریک میگویم باعث افتخار خانواده افرشته اید عموی گرامی

 • بهمئی گفت:

  خاک توسر …….. چندتا معلم باز نشته مجبورش کردن کوتاه بیاد……….. چرا روت نمیشه لیکک بیای بابا تصمیم زنانه خجالت نداره

 • هوشمند گفت:

  باعرض سلام وتبریک خدمت برادر ارزشمند وپرتلاش جناب اقای مهندس افروشته که با پشتکار و مدیریتی که در دوران خدمت داشته توانست کرسی مدیریت را بعهده بگیرد و بی شک موفقیت چشمگیری خواهد داشت /من از از نوبه خودم این انتصاب را به شما و مردم فهیم بهمئی تبریک میگویم

 • حسنی گفت:

  انتصاب بسیار درستی بود تبریک و سپاس.

  • آروين گفت:

   انتصاب شایسته وبجای شما را به عنوان ریاست شبکه بهداشت ، در کنار مردم خوب وفهیم وشهیدپرور بهمئی که نشان از پشتکار وتعهد درکار شماست را تبریک عرض مینمایم .

 • جلیل جبا گفت:

  باعرض تبرک وآفرین به خواهرزاده عزیزم امیدوارم درمنصب جدید همچون گذشته پرتلاش وموفق باشی باآرزوی پیشرفت روزافزون برای شما

 • وحید نرگس نژاد (بیمه میهن) گفت:

  با عرض تبریک و آرزوی موفقیت…

پربازديد