تاریخ درج خبر : 1393/06/16
کد خبر : ۳۷۷۷۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسخ محکم فرماندار کهگیلویه به معاون جهادکشاورزی

فرماندار کهگیلویه در جلسه آمادگی برای سرشماری کشاورزی استان پاسخ محکمی به معاون جهادکشاورزی استان داد.

در صحبتهای ابتدایی، فرماندار کهگیلویه پیشنهاد داد که سازمان جهادکشاورزی استان به عنوان متولی اصلی این طرح باشد و دیگر دستگاهها و نهادهای دولتی نیز با آنها همکاری کنند.IMG_0948

در پی این صحبت، رستگار معاون جهادکشاورزی با گله از ابراهیم جعفری گفت: این یک طرح ملی است و همه باید در آن شرکت کرده و همکاری کنند و در ادامه فرماندارکهگیلویه را به بی انصافی متهم کرد.

رستگار همچنین گفت: شهرستان کهگیلویه غیر از کشاورزی چه دارد؟ نه صنعتی دارد و نه گردشگری و نه دیگر امکانات و شما باید این طرح را کاملا جدی بگیرید.

این سخنان بر جعفری فرماندار کهگیلویه گران آمد و وی با اعتراض به این سخنان، گفت: شما بد برداشت کردید و سخن من چیز دیگری بود.

جعفری با دفاع محکم و قاطع از توانایی ها و ظرفیتهای شهرستان کهگیلویه، گفت: به عنوان نمونه گردشگری یکی از بهترین ظرفیتها و توانایی های شهرستان است و اگر در سالیان گذشته سرمایه گذاری هایی در این بخش انجام می شد اکنون شما این گونه صحبت نمی کردید.

جفری در ادامه گفت: این شهرستان دارای استعداد و نیروهای توانمند انسانی است که در بخش های مختلف مدیریتی امتحان خود را پس داده اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امید گفت:

  باسلام و احترام

  او که هم چپ است وهم راست باید هم جواب محکم دهد.
  کاش بجای جواب های محکم جواب های قانع کننده می داد و بجای نشان دادن خود با حرف در عمل نیز کارهایی می کرد که تاثیری بر رود بهبود شرایط شهرستان داشته باشد.
  بنظر من همان شهرداری برای ایشان کافی بود.

 • هادی گفت:

  سلام ودرود بر هر چه زحمت کش بی ادعا ست که یکی از اونا ابراهیم جعفری است واقعا اگر همه بخشهای زیر مجموعه جهاد کشاورزی حد اقل یک چهارم یلسوج هزینه دهدشت می شد حالا این معاون بی انصاف اینجور حرف نمی زد . اینجا دهدشت است که نسبت به جمعیتش بیشترین حماسه ساز و رزمنده و شهید وایثار گر را تقدیم انقلاب نمود تا جناب معاون جهاد کشاورزی اینطور حرف نمی زد

 • ناشناس گفت:

  درود بر ابراهیم جعفری

 • 111 گفت:

  آدم که کم سواد باشه از سخن دیگران برداشت بدی دارد.آقای معاون برگرد ببین طی این همه سال استان را چه کسانی مدیریت کرده اند.

 • جواد گفت:

  احسن بر مهندس جعفری و تعصب بجای خود از شهرستان دهدشت.

 • عباس از دهدشت گفت:

  باسپاس از فرماندار جوان و پرتلاش کهگیلویه .معاون محترم جهاد استان باید بداند که اینجا شهرستان هفت گنبد.شهربلاد شاپور.شهرستان علم.هنر.ادب.مجاهدت بوده و هست.

پربازديد