تاریخ درج خبر : 1393/06/17
کد خبر : ۳۷۷۸۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بخشدار مرکزی کهگیلویه از الحاق روستای سمغان به شهر دهدشت خبر داد

بخشدار مرکزی کهگیلویه با اشاره به بلاتکلیفی چند ساله روستای حریم شهر سمغان از الحاق این روستا به شهر دهدشت خبر داد و گفت: پیوستن روستای مهد به شهر در دستور کار قرار دارد.

سید شرمت‌الله حسینی‌پرور در جمع خبرنگاران از موافقت اولیه مسئولان ارشد اجرایی استان و شهرستان از الحاق روستای سمغان به شهر دهدشت خبر داد.

وی با اشاره به قرار گرفتن این روستا در حریم شهر عنوان کرد: سمغان با دارا بودن بیش از یک‌هزار خانوار در فاصله سه کیلومتری دهدشت واقع شده است.

بخشدار مرکزی کهگیلویه با بیان اینکه بلاتکلیفی این روستا باعث سردرگمی دستگاه‌های خدمات‌رسان در ارائه خدمات شده است، افزود: این موضوع مشکلاتی را برای ساکنان روستا به وجود آورده است.

حسینی‌پرور تصریح کرد: طرح توجیهی الحاق این روستا به شهر تهیه شده و به زودی به شهر دهدشت خواهد پیوست.

این مسئول خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت اولیه با الحاق سمغان به شهر دهدشت از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار کهگیلویه صورت گرفته است.

بخشدار مرکزی کهگیلویه با بیان اینکه به زودی الحاق این روستا به شهر اعلام خواهد شد، روستای مهد در محدوده زندان دهدشت و قرار گرفتن در حریم شهر را متذکر شد و گفت: با توجه به اینکه روستای مهد در محدوده بین سمغان و دهدشت واقع شده است، احتمال الحاق این روستا به شهر نیز وجود دارد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد