تاریخ درج خبر : 1393/06/17
کد خبر : ۳۷۷۸۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

حتی یک ریال از اعتبارات ماده 180 به دانشگاه یاسوج داده نشد

سرپرست دانشگاه یاسوج با اشاره به اینکه توسعه این دانشکده مستلزم همکاری دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد زیرساخت‌ها است، گفت: از اعتبارات ماده ۱۸۰ به همه دستگاه‌ها کمک شد ولی یک ریال به دانشگاه ها یاسوج اختصاص نیافت.

شاپور رمضانی اظهار کرد: هم اکنون این دانشکده در زمینی به مساحت 5 هکتار احداث شده که به طور حتم در آینده برای توسعه با مشکل مواجه می‌شود.81195132-5750565
وی با اشاره به اینکه موافق استقلال دانشکده نفت و گار گچساران هستم، افزود: البته هر دانشکده‌ای برای استقلال باید یکسری شرایط داشته باشد که هم اکنون این دانشکده این شاخصه‌ها را ندارد.
رمضانی خاطرنشان کرد: دانشکده نفت گچساران در محلی احداث شد که حتی خیابان در کنار آن رد نمی شد و بعد از تلاش‌های مستمر توانستیم حریم جاده را مشخص کنیم تا حداقل از نعمت برق برخوردار شود.
سرپرست دانشگاه یاسوج ابراز کرد: استقلال یک دانشکده باید در هئیت امنا تصویب و مراحل با تعامل و همکاری دفتر توسعه و گسترش بررسی شود که در این زمینه مسئولان دانشگاه یاسوج از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند.
رمضانی با اشاره به اینکه دانشکده نفت و گاز گچساران مرکز کامپیوتر ندارد، عنوان کرد: متاسفانه همکاری دستگاه‌های اجرایی استان برای تامین امکانات و زیرساخت‌های این دانشکده ضعیف است و با این وجود استقلال این دانشکده امکان ندارد.
وی با اشاره به اینکه توسعه این دانشکده مستلزم همکاری دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد زیرساخت‌ها است، تصریح کرد: از اعتبارات ماده 180 به همه دستگاه ها کمک شد ولی یک ریال به دانشگاه ها یاسوج اختصاص نیافت.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد