تاریخ درج خبر : 1393/06/18
کد خبر : ۳۷۷۸۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

عزم گروه ساختمان معین کوثر برای سرمایه گذاری در استان/تصاویر

گروه عمران و ساختمان معین کوثر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر جهت مشارکت در پروژه های استانی عزم خود را جزم کرده است.

به گزارش سایت استان، مدیرعامل این شرکت در جلسه مشترکی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این شرکت آمادگی خود جهت سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی در استان را اعلام کرد.IMG_0982

کرامت نرگس نژاد در این جلسه گفت: این آمادگی وجود دارد که هر پروژه و طرحی که از طرف استان به ما پیشنهاد شود جزئیات آن بررسی جهت سرمایه گذاری بررسی شود.

وی با اشاره به فرهنگ غنی مردم استان گفت: مردم استان جلوتر از مسئولین قرار دارند.

نرگس نژاد زمین خالی مرکز یاسوج را مکانی مناسب برای ساخت یک نماد برای شهر یاسوج عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه یاسوج نمادهای طبیعی را دارد این شرکت می‌تواند با طراحی یک سازه متفاوت، یک نماد ساخته دست بشر را نیز به جذابیتهای این شهر بیافزاید.

طرحهای آماده اجرای شهرداری یاسوج و بنیاد شهید از دیگر پروژه هایی بود که نرگس نژاد از نزدیک و به صورت میدانی به بررسی آنها پرداخت.

مدیرعامل گروه عمران و ساختمان معین کوثر درادامه برنامه کاری خود از بیمارستان اعصاب و روان سلمان نیز بازدید کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  چه جالب!
  اولش می گوید با فلان سرمایه امده.
  بعد می گوید منتظر هر پیشنهاد خوبی ست.
  بعد هم فرصت نمی دهد یکی دو هفته ای از خبر بگذرد, چند سطر پایین تر می گوید که چشمش پیش زمین مرکز شهر است. بعد هم اضافه می کند که یاسوج به یک نماد نیاز دارد!
  بیچاره زمین مرکز شهر یاسوج!
  ما چقدر احمقیم که دوست داریم این زمین پارک شود. معلوم است که از فردا مسولان شهر در رقابت برای واگذار کردن زمین مرکز شهر به این آدمها سر و دست می شکنند!
  اصلا خبر خوبی نبود. یه چزی تو مایه خبر آتش سوزی جنگل های بلوط استانمون بود.

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   سلام
   زمین مرکز شهر در تملک تامین اجتماعی است که قرار است در آنجا ساختمانی احداث کند و به همین منطور دنبال سرمایه گذار هستند. شرکت معین کوثر نیز آمادگی خود جهت سرمایه گذاری در آنجا را اعلام کرد. استاندار دستور داده هر چه زودتر تعیین تکلیف شود و گرنه آن را به فضای سبز تغییر کاربری خواهند داد.
   موفق باشید.

   • ناشناس گفت:

    آقای آرام, اتفاقا تنها بخش امیدوارکننده این موضوع “خبر”ش بود که منتشر فرمودید. خیلی وقتها اتفاقات خوب و بدی در این شهر می افتد بی آنکه مردم از وفوع آن مطلع باشند. در حالیکه در صورت نشر خبر مردم میتوانند از فواید رخدادهای خوب بهره مند و از وقوع برخی فجایع جلوگیری کنند. شبیه آنچه در مورد تخریب بنای باستانی گنبد سلطانیه و حضور و مداخله مردم و ممانعت از تخریب بنا در آذربایجان رخ داد.
    بنابراین اصل خبر ارزشمند و موضوع آن ناگوار بود که آن هم تقصیر شما نیست.
    سپاس

  • من گفت:

   جناب ناشناس عزیز شما اول موضوع را درک کنید بعد اظهار نظر بکنید..این پروژه بسار بزرگ و بسیار خوب برای توسعه شهری است…تا کی ما باید چوب حرفهای بدون فکر و منطق خود را بخوریم؟ بعد از سالها یه شرکت بزرگ در مرکز کشور حاضر شده سرمای گذاری در استان ما انجام بده….این پروژه چ ربطی به ساختن پارک داره ؟؟؟

پربازديد