تاریخ درج خبر : 1393/06/18
کد خبر : ۳۷۷۸۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از تعاونی های برتر استان/ تصاویر

مراسم تجلیل از تعاونی های برتر استان روز سه شنبه در سالن جهادکشاورزی استان برگزار شد.

به گزارش سایت استان، در این مراسم از 10 تعاونی برتر، سه کارآفرین برتر و پنج کارآفرین نمونه تجلیل و تولیدی گل رز استان به مدیریت خانم ضرغامی نژاد به عنوان تعاونی و کارآفرین نمونه به ستاد مرکزی معرفی شد.

IMG_1053

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: در مجموع دو هزار و 985 تعاونی با اشتغالزایی 31 هزار و 793 نفر در استان وجود دارد.

صابر مظاهری بیان کرد: از این تعداد، هزار و 186 تعاونی با عضویت 173 هزار و 564 نفر و اشتغالزایی 12 هزار و 525 نفر فعال و هزار و یک تعاونی با عضویت 26 هزار و 65 نفر و اشتغالزایی 11 هزار و 715 نفر غیرفعال هستند.

مظاهری اظهار داشت: 798 تعاونی با عضویت شش هزار و 939 نفر و اشتغالزایی هفت هزار و 553 نفر در دست اقدام و تشکیل است.

وی همچنین عنوان کرد: از سال 90 تاکنون 11هزار نفر در سامانه تسهیلات خانگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ثبت نام کرده‌اند و متقاضی دریافت تسهیلات هستند.

مظاهری بیان کرد: در سال جاری هشت میلیارد و200 میلیون تومان در مشاغل خانگی و وامهای خوداشتغالی برای کهگیلویه و بویراحمد مصوب و اعلام شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم از ایجاد تعاونی های توسعه در سطح شهرستانی و استانی خبرداد و گفت: دولت از تشکیل شرکت های تعاونی توسعه ای حمایت می کند.

IMG_1031

موسی خادمی بیان داشت: در دولت تدبیر و امید شرایط برای فعالیت بخش تعاون مهیاست و کاهش تورم و خروج از رکود، علائم مثبتی برای فعالیتهای اقتصادی وتولیدی است و تصمیمات خوبی نیز برای حمایت از بخش تولیدی و کارآفرینان اتخاذ شده است.

خادمی، بهسازی محیط کسب و کار، توسعه صادرات و حمایت از صادرات را از جمله سیاست های دولت عنوان کرد و گفت: دولت اهل شعار نیست و هرچیزی را اعلام کرد، آن را اجرا خواهد کرد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بویراحمد گفت:

    افرین به مهندس مظاهری که برای اولین بار در استان از تغاونیها وکارافرینان تقدیر به عمل اورد البته به خوبی

  • برگ سبز گفت:

    ایشالله تمام جوانام کهگیلویه و بویراحمدی و جوانان ایرانی سرافراز و پیروز باشند جوان ایرانی شایسته بهترینهاست ممنونم از اقای ارام برای اطلاع رسانی خوبتون

پربازديد