تاریخ درج خبر : 1393/06/18
کد خبر : ۳۷۷۹۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تیر اندازی در عروسی حادثه آفرید

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از زخمی شدن یک مرد 52 ساله بر اثر تیراندازی در جشن عروسی خبر داد .

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان، جلال پوران فرد با بیان اینکه این حادثه ساعت 10 صبح امروز در روستای گری از توابع شهرستان چرام رخ داد اظهار داشت: با اعلام حادثه به مرکز پیام 115 چرام بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل در 25 کیلومتری اعزام و مرد زخمی را که یکی از نوازندگان ساز و دهل مراسم جشن عروسی بوده که از ناحیه پهلوی راست مورد اصابت قرار گرفته بود، با اقدامات ضروری درمانی و جلوگیری از خونریزی مورد مداوای اولیه قرار داده و وی را به بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت منتقل کردند.

وی با بیان اینکه تیراندازی در محیط های پر ازدحام و شلوغ مانند جشن های عروسی باعث بروز حوادث ناگوار و جبران ناپذیری می شود تصریح کرد: از عموم مردم انتظار می رود که به این مهم توجه و مسئولان امر فرهنگ سازی لازم جهت عدم استفاده از سلاح در مراسمات را در استان نهادینه نمایند .

پوران فرد در ادامه وضعیت جسمانی فرد مضروب را مساعد اعلام کرد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شب جنون گفت:

    باسلام…جای بسی تاسفه که هنوز هم میخوانیم یامیشنویم که چنین اعمال ناشیانه ای در استان ماکه سرشاراز ذوق هنری وبستر فرهنگی جامع است اتفاق میفته

  • فریدون هاشمی گفت:

    متاسفانه مدتی ست دوباره شاهد تیراندازی در عروسی ها هستیم. این موضوع زمانی وحشتناک تر می شود که بدانیم در سالن ها و محیطهای عروسی داخل و کناره شهر یاسوج نیز صدای مداوم تیراندازی تکرار می شود.
    انبوه تفنگ های مختلف با فشنگ های واقعی جنگی و شکاری آنهم در دست نوجوانان و جوانانی که هیچ صلاحیت و تخصصی نگو تجربه ای ندارند و سرشار از هیجان و تعصب و شور هستند هشدار جدی و زنگ خطری ست برای مسولین تا هرچه زودتر در این مورد اقدام کنند.
    برغم ممنوعیتی که برای تیراندازی در عروسی ها وجود داشت و نیروی محترم انتظامی به صورت جدی برخورد می کرد متاسفاته دوباره این رسم ناهمگون با محیط شهری دوباره جان گرفته و این بار سلاح در دست جوانترهاست و بهتر است تا دیر نشده و اتفاق شدیدتر و ناراحت کنتده غیرقابل جبران دیگری رخ نداده با قاطعیت با آن برخورد شود.

پربازديد